Divadla

Zveřejněno dne 20. 1. 2021
Křídla – večer, kdy se může stát cokoliv a všechno je dovoleno
Po dobu celé divadelní sezóny všichni příznivci Městského divadla Brno pomocí anketních lístků zveřejňovaných v divadelním magazínu Dokořán nebo online skrze anketní formulář na webových stránkách divadla poctivě a v hojném počtu hlasovali pro svého nejoblíbenějšího herce, herečku, ale také režiséra, výtvarníka, hudebního skladatele, tvůrčí počin i jednotlivou inscenaci Městského divadla Brno.Tato tradice divácké ankety vznikla v Městském divadle Brno v roce 1997 a ani současná všeobecná situace ji nepřetrhne. Slavnostní večer plný humoru a nadsázky, ve kterém si herci rádi rýpnou nejen do svých kolegů, ale také do repertoárových inscenací, chodu divadla či jeho vedení, je vždy neopakovatelnou událostí a příjemným ohlédnutím za uplynulou sezónou. A ani letos tomu nebude jinak! Jako každoročně čeká diváky i nominované umělce večer plný mnohých překvapení a zajímavých zážitků.

V sobotu 23. ledna 2021 v 18.00 proběhne z jeviště Činoherní scény MdB prostřednictvím online streamu slavnostní vyhlášení výsledků divácké ankety Křídla za divadelní sezónu 2019/2020, celkově již celkově 24. v pořadí. Ačkoliv se celý program nově přesune do online prostoru, vše ostatní zůstává při starém, a tak není pochyb o tom, že v režii Igora Ondříčka bude opět přichystán jedinečný večer plný humorných scének. Kdo si tentokrát odnese sošku Křídel, jejímž autorem se pro letošní ročník stal brněnský malíř a grafik Laco Garaj?

Přímý přenos bude dostupný ke zhlédnutí na YouTube kanále s názvem MdB TV. Odkaz na video včas naleznete i na sociálních sítích či na webových stránkách www.mdb.cz.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Activity Knock Out
Piatnik
Kdo je jazykově obratný a má kombinační schopnosti? Hozené kostky určují písmena, ze kterých musí váš tým sestavit pojmy. Ty pak musí tým protihráčů slovy popsat a uhodnout! Výzva: čas, který potřebuje tým k vytvoření pojmů má protihráč k dispozici k hádání. Pokuste se společně, za pomoci kombinačních dovedností, soustředění a malé dávky štěstí, vysvětlit a uhodnout hledané pojmy.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+