Divadla

Zveřejněno dne 17. 2. 2021
Těšte se už teď na léto s Městským divadlem Brno
Biskupský dvůr Moravského zemského muzea ožívá každé léto divadelními příběhy z dílny Městského divadla Brno, jež je i letos připraveno rozehrát krásné příběhy.Letní produkce inscenací MdB je naplánována od 29. května do 11. července 2021, vždy od 20.30 ve venkovních prostorách, za každého počasí.

Pod Petrov se vrátí legendární český muzikál Noc na Karlštejně, Molièrova komedie Lakomec s Boleslavem Polívkou či hudební komedie Tři mušketýři.

Nebude chybět muzikálová pohádka O statečném kováři s hudbou Petra Ulrycha a v plenéru se líbí i romantické komedii Zamilovaný Shakespeare.

Jako novinku MdB ve světové premiéře uvede autorský detektivní příběh Napoleon aneb Alchymie štěstí, kde s Brnem spojí nejen slavného vojevůdce, ale i Winstona Churchilla.

Vstupenky koupíte online na www.mdb.cz či přes pokladnu MdB (533 316 360, predprodej@mdb.cz).

PR
Článek otištěn v Kult 02/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Activity Knock Out
Piatnik
Kdo je jazykově obratný a má kombinační schopnosti? Hozené kostky určují písmena, ze kterých musí váš tým sestavit pojmy. Ty pak musí tým protihráčů slovy popsat a uhodnout! Výzva: čas, který potřebuje tým k vytvoření pojmů má protihráč k dispozici k hádání. Pokuste se společně, za pomoci kombinačních dovedností, soustředění a malé dávky štěstí, vysvětlit a uhodnout hledané pojmy.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+