Divadla

Zveřejněno dne 5. 1. 2021
Silvestrpárty se Světáky v Městském divadle Brno…
... bude třeba až na jaře. Městské divadlo Brno zahájilo prodej na slavnostní silvestrovskou premiéru komedie Světáci. Akce se jmenuje Silvestr bude, a to za každou cenu… – a to proto, že tento Silvestr nakonec proběhne, i kdyby se měl odehrát až posledního dubna. Cena vstupenky je 3021 Kč a zahrnuje nejen legendární komedii Světáci, ale i celý zbytek večera s bohatou nabídkou zábavního programu.Silvestrpárty se Světáky v Městském divadle Brno… bude třeba až na jaře. Ano, Městské divadlo Brno se rozhodlo oslavit konec roku kdykoliv!

Přesto, že MdB zatím bohužel neví, kdy přesně pro své diváky bude moci začít znovu hrát, rozhodlo se vám udělat radost a zahájit prodej na slavnostní silvestrovskou premiéru komedie Světáci. Akce se jmenuje Silvestr bude, a to za každou cenu… – a to proto, že tento Silvestr nakonec skutečně proběhne, i kdyby se měl odehrát třeba až posledního dubna. Cena vstupenky činí 3021 Kč a zahrnuje nejen samotné představení legendární české komedie s písničkami Světáci, ale i celý zbytek večera s bohatou nabídkou zábavního programu. Zakoupené lístky samozřejmě zůstávají v platnosti až do chvíle, kdy bude možné pro vás tuto akci uskutečnit.

Není snad nikdo, kdo by neznal kultovní komedii Světáci. Inscenační úprava režiséra Stanislava Slováka a dramaturga Jana Šotkovského nevychází jen z filmových dialogů, ale vrací se i k původnímu scénáři a je doplněna o zcela nové písně Karla Cóna. V rolích fasádníků se představí Petr Halberstadt, Michal Isteník a Jakub Uličník, kteří v převlečení za gentlemany okouzlí krásky v podání Markéty Sedláčkové, Pavly Vitázkové a Barbory Remišové.

Vstupenky jsou v prodeji v pokladnách v Lidické 16 či online na www.mdb.cz.


Silvestrpárty v MdB
Činoherní scéna MdB
31. prosince 2020 v 18.00
www.mdb.cz

Redakce
Článek otištěn v Kult 01/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Holly Watt
Lidská trofej
MOTTO
Investigativní novinářka Casey Benedictová už odhalila skandály řady mocných. Když v londýnském nočním klubu náhodně zaslechne útržek rozhovoru, vydá se po stopách domnělé sebevraždy mladého bohatého Brita, který se před smrtí svěřil s děsivým tajemstvím. Neúnavné pátrání po pravdě ji dovede až do libyjské pouště, kde člověk snadno zmizí beze stopy. Její neuvěřitelná odhalení zasáhnou ta nejvyšší místa a prověří nezávislost médií.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+