Divadla

Zveřejněno dne 12. 12. 2020
Městské divadlo Brno nabízí bohatou nadílku
Ačkoliv je Městské divadlo Brno přesvědčeno, že divadlo je výjimečnou lidskou aktivitou, k níž dochází jen v přímém kontaktu mezi herci a diváky, a žádný přenos nemůže tuto specifickou atmosféru nahradit, rozhodlo se skrz tři nové online projekty zkrátit čekání na chvíli, kdy bude možné se s vámi setkat v hledišti MdB. Tyto projekty nemají nahradit hlavní činnost divadla, jde jen o možnou alternativu, jak se společně „setkat“.Talk show MdB Klub se vysílá už od listopadu a můžete ji pravidelně sledovat na stejnojmenném YouTube kanále. Na nové díly plné milých rozhovorů o aktuálních tématech i písní z repertoáru zajímavých hostů se těšte vždy v sobotu v 19.00.

Další projekt je AktrŠéf Městskýreality show z vašeho divadla. Jde o analogii na známý pořad, který inspiroval režiséra Stanislava Slováka. V divadelní verzi ale nebudou tři porotci – Michal Isteník, Aleš Slanina a Michal Matěj – hodnotit umění kulinářské, ale umění múzické. Samozřejmě nepůjde o pravou reality show, ale o to, aby MdB v online prostoru pobavilo sebe i vás ve vzájemné interakci a vy jste tak byli se svým oblíbeným divadlem opět spolu aspoň na internetu, když k sobě nemůžeme blíž.

O třetím pořadu se dozvíte brzy. Pro aktuality sledujte sociální sítě MdB a web www.mdb.cz, kde v e-shopu najdete mimo jiné i nové CD fantasy muzikálu Ráj. Dále se připravuje CD s muzikálovou pohádkou O statečném kováři.

Kromě toho MdB dál vysílá starší inscenace, které mají po derniéře. A samozřejmě se stále chystají nové inscenace – muzikál Pretty Woman nebo komedie Bella Figura a Světáci – které se snad brzy dočkají premiéry.

PR
Článek otištěn v Kult 12/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Martin Jaroš, Taras Povoroznyk
Taryho svět
XYZ
V Taryho životě se v posledních letech odehrála spousta přemetů a salt, ale s těmi si jako správný parkourista uměl vždycky poradit. Stačilo několik vychytaných triků a ocitl se zpátky na vrcholu. Jakým výzvám musel v poslední době čelit a jak ho změnily? Kam ho zavedlo jeho podnikání? A jaké to je, stát se poprvé otcem? Tary má tentokrát v plánu prásknout na sebe úplně všechno a prozradit ty nejlepší triky, jak se stát úspěšným youtuberem.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+