Divadla

Zveřejněno dne 20. 3. 2019
Divadelní setkání ze všech koutů světa
Brno, město plné kultury a umění, opět přivítá příznivce divadla z různých koutů světa. Lotyšsko, Rusko, Filipíny – to je jen zlomek toho, co můžete zažít na 29. ročníku Mezinárodního festivalu divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER.

Festival, který je pořádán Divadelní fakultou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, se uskuteční 2. – 6. dubna 2019. Tváří tohoto ročníku bude herec, dramatik, ale především absolvent JAMU, pan Boleslav Polívka. Divadelní představení si můžete vychutnat na divadelních scénách JAMU, kterými jsou Divadlo na Orlí a Studio Marta, a dále v prostorách Centra experimentálního divadla – v Huse na provázku a HaDivadle.

Kromě hlavního programu bude připraven také bohatý off-program. Workshopy, diskuze, ale i Open Air Stage na Moravském náměstí, kde se celý festival zahájí. Vystoupí zde 2. dubna 2019 brněnská kapela Acute Dose a slovenská zpěvačka Katarzia se svým sólo programem.

SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2019
Brno
2. – 6. dubna 2019
www.encounter.cz 


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Martina Boledovičová, Monika Kindlová
Tradinář. Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů
Smart Press
Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad - jak vše dětem vysvětlit, včas si připravit, na nic nezapomenout? Vytvoříte si své vlastní rodinné rituály a tradiční svátky si společně s rodinou, sousedy a přáteli pěkně užijete. Kniha je vhodná pro maminky, tatínky, pro mateřská centra, školky, školy, babičky a dědečky.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+