Divadla

Zveřejněno dne 20. 3. 2019
Divadelní setkání ze všech koutů světa
Brno, město plné kultury a umění, opět přivítá příznivce divadla z různých koutů světa. Lotyšsko, Rusko, Filipíny – to je jen zlomek toho, co můžete zažít na 29. ročníku Mezinárodního festivalu divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER.

Festival, který je pořádán Divadelní fakultou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, se uskuteční 2. – 6. dubna 2019. Tváří tohoto ročníku bude herec, dramatik, ale především absolvent JAMU, pan Boleslav Polívka. Divadelní představení si můžete vychutnat na divadelních scénách JAMU, kterými jsou Divadlo na Orlí a Studio Marta, a dále v prostorách Centra experimentálního divadla – v Huse na provázku a HaDivadle.

Kromě hlavního programu bude připraven také bohatý off-program. Workshopy, diskuze, ale i Open Air Stage na Moravském náměstí, kde se celý festival zahájí. Vystoupí zde 2. dubna 2019 brněnská kapela Acute Dose a slovenská zpěvačka Katarzia se svým sólo programem.

SETKÁNÍ/ENCOUNTER 2019
Brno
2. – 6. dubna 2019
www.encounter.cz 


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jordan B. Peterson
12 pravidel pro život. Protilátka proti chaosu
Argo
Co by měl znát každý člověk v moderním světě? ptá se renomovaný psycholog Jordan B. Peterson a jeho odpověď v sobě jedinečně propojuje odvěké pravdy a ohromující objevy nejsoučasnějšího vědeckého výzkumu. Dokáže být vtipný, překvapivý a vždy objevný. Vysvětluje nám, proč nebránit dětem v nebezpečných kouscích na skateboardu, jak hrozný osud čeká člověka, který příliš rychle kritizuje, je pomstychtivý, nenávistný a arogantní; a proč bychom měli pohladit každou kočku, kterou potkáme na ulici. Peterson rozebírá (sebe)kázeň a svobodu, dobrodružství a zodpovědnost, smysl života i víru v Boha; dospívá k 12 navenek jednoduchým poučkám, za nimiž se skrývají hluboké poznatky a dalekosáhlá poučení o tom, jak vést správný život. Rozbíjí otřepané poučky týkající se vědy, víry a lidské přirozenosti a proměňuje a povznáší mysl i ducha svých čtenářů.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+