Divadla

Zveřejněno dne 10. 11. 2018
Představ si, úplně naposledy
Jedno z těch nezapomenutelných. Takovým divadelním představením je muzikál Představ si…, který v derniéře uvedou v Městském divadle Brno naposledy 18. a 19. listopadu 2018.Nečekejte lehkomyslný nablýskaný večer a humorné scénky. Martin Havelka vám spolu s Kristýnou Daňhelovou a Dušanem Vitázkem připomenou téma holocaustu a středověkého dobývání izraelské pevnosti Masada, lidské zloby a nepochopitelného násilí, ale také rodinné pospolitosti, nezdolné naděje a víry, optimismu a lásky.

Představ si… rozhodně patří k těm inscenacím, které ve vás rozvibrují emoce i myšlenky, a na které rozhodně nezapomenete, jen co opustíte hlediště divadla. Což ostatně potvrzují i komentáře diváků: "Úžasné emotivní představení!", "Skvělé výkony, skvělé téma, na které by se nemělo zapomínat!", "Nejlepší muzikálové představení sezóny!", "Celý závěr jsem probrečela, omlouvám se za tu potopu… bylo to skvělé!" nebo "Úchvatný muzikál, s napětím jsem sledovala každou scénu!"

V listopadu máte poslední možnost zažít na českém jevišti tento romantický muzikál v kulisách varšavského ghetta. Byla by škoda o to přijít! Vstupenky jsou ještě k dostání v pokladnách Městského divadla Brno či na webu www.mdb.cz.

Představ si...
Městské divadlo Brno
Derniéra 18. a 19. listopadu 2018
www.mdb.cz

PR
Článek otištěn v Kult 11/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Zbigniew Czendlik
Uchem jehly
Argo
Kniha rozhovorů kněze Zbigniewa Czendlika vychází z oblíbeného pořadu České televize Uchem jehly. „Netradiční“ moderátor si zve již několik let na lanškrounskou faru hosty, kteří ve svém životě a ve své kariéře dosáhli významných úspěchů a jejichž životní zkušenosti mohou být inspirativním vzorem. Citlivě a s nadhledem kladené otázky postupně směřují k duchovnímu rozměru lidského života, který každý ze zpovídaných hostů nachází překvapivě i jinde, než bychom čekali.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+