Divadla

Zveřejněno dne 10. 11. 2018
Představ si, úplně naposledy
Jedno z těch nezapomenutelných. Takovým divadelním představením je muzikál Představ si…, který v derniéře uvedou v Městském divadle Brno naposledy 18. a 19. listopadu 2018.Nečekejte lehkomyslný nablýskaný večer a humorné scénky. Martin Havelka vám spolu s Kristýnou Daňhelovou a Dušanem Vitázkem připomenou téma holocaustu a středověkého dobývání izraelské pevnosti Masada, lidské zloby a nepochopitelného násilí, ale také rodinné pospolitosti, nezdolné naděje a víry, optimismu a lásky.

Představ si… rozhodně patří k těm inscenacím, které ve vás rozvibrují emoce i myšlenky, a na které rozhodně nezapomenete, jen co opustíte hlediště divadla. Což ostatně potvrzují i komentáře diváků: "Úžasné emotivní představení!", "Skvělé výkony, skvělé téma, na které by se nemělo zapomínat!", "Nejlepší muzikálové představení sezóny!", "Celý závěr jsem probrečela, omlouvám se za tu potopu… bylo to skvělé!" nebo "Úchvatný muzikál, s napětím jsem sledovala každou scénu!"

V listopadu máte poslední možnost zažít na českém jevišti tento romantický muzikál v kulisách varšavského ghetta. Byla by škoda o to přijít! Vstupenky jsou ještě k dostání v pokladnách Městského divadla Brno či na webu www.mdb.cz.

Představ si...
Městské divadlo Brno
Derniéra 18. a 19. listopadu 2018
www.mdb.cz

PR
Článek otištěn v Kult 11/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Radomír Socha
Houbaříme od jara do zimy
Brázda
Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností jejich výskytu od jara do zimy – jakýmsi „houbařským kalendářem“. Začínající houbaři mladší generace si v interaktivní části na konci knihy navíc procvičí i své znalosti získané její četbou.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+