Divadla

Zveřejněno dne 10. 11. 2018
Představ si, úplně naposledy
Jedno z těch nezapomenutelných. Takovým divadelním představením je muzikál Představ si…, který v derniéře uvedou v Městském divadle Brno naposledy 18. a 19. listopadu 2018.Nečekejte lehkomyslný nablýskaný večer a humorné scénky. Martin Havelka vám spolu s Kristýnou Daňhelovou a Dušanem Vitázkem připomenou téma holocaustu a středověkého dobývání izraelské pevnosti Masada, lidské zloby a nepochopitelného násilí, ale také rodinné pospolitosti, nezdolné naděje a víry, optimismu a lásky.

Představ si… rozhodně patří k těm inscenacím, které ve vás rozvibrují emoce i myšlenky, a na které rozhodně nezapomenete, jen co opustíte hlediště divadla. Což ostatně potvrzují i komentáře diváků: "Úžasné emotivní představení!", "Skvělé výkony, skvělé téma, na které by se nemělo zapomínat!", "Nejlepší muzikálové představení sezóny!", "Celý závěr jsem probrečela, omlouvám se za tu potopu… bylo to skvělé!" nebo "Úchvatný muzikál, s napětím jsem sledovala každou scénu!"

V listopadu máte poslední možnost zažít na českém jevišti tento romantický muzikál v kulisách varšavského ghetta. Byla by škoda o to přijít! Vstupenky jsou ještě k dostání v pokladnách Městského divadla Brno či na webu www.mdb.cz.

Představ si...
Městské divadlo Brno
Derniéra 18. a 19. listopadu 2018
www.mdb.cz

PR
Článek otištěn v Kult 11/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lesley-Ann Jonesová
Freddie Mercury. Bohémská rapsodie jednoho života
BB art
Zdá se, že všichni víme, kdo to byl Freddie Mercury. Bohem nadaný zpěvák formace čtyř muzikantských individualit Queen. Muž, který skupině propůjčil její nejcharakterističtější ochrannou známku: svůj hlas. Interpret a autor nezapomenutelných skladeb – od Bohemian Rhapsody přes We Are The Champions až po Innuendo. Extravagantní jedinec, libující si v okázalosti hudební i módní. Původem ze Zanzibaru, kde se narodil rodičům perského původu. Homosexuál dlouho skrývající svou orientaci a první skutečně očividná oběť AIDS z uměleckých kruhů. Bude se nám zdát, že se o Freddiem sotva můžeme dozvědět něco nového a neznámého, ovšem jen do chvíle, než se začteme do jeho rozsáhlé biografie, kterou vydala Lesley-Ann Jonesová.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+