Divadla

Zveřejněno dne 30. 10. 2018
VITKA na podporu lidí s nemocí motýlích křídel
DEBRA ČR a HARTMANN Vás srdečně zvou na benefiční představení VITKA na podporu lidí s nemocí motýlích křídel (EB). Představení se uskuteční v Divadle Husa na provázku v Brně 27. listopadu 2018 v 19.00. Návštěvou představení podpoříte projekty pro tyto nemocné a jejich rodiny. Pomozte spolu s námi!V představení VITKA se setkáte s osudem mladé talentované brněnské skladatelky, dirigentky a femme fatale Vítězslavy Kaprálové očima spisovatelky Kateřiny Tučkové a režisérky Anny Petrželkové. V hlavní roli se představí úžasná Tereza Marečková. Více o inscenaci naleznete na webu divadla www.provazek.cz.

Minimální cena lístku činí 590 korun, výše dobrovolného příspěvku nad tuto hodnotu není stanovena. Výtěžek z představení pomůže dofinancovat projekty pro pacienty s EB (ozdravné pobyty, výroční konferenci, nutriční a psychologické poradenství apod.). Lístky si, prosím, rezervujte v kanceláři DEBRA ČR na e-mailu info@debra-cz.org či telefonu 532 234 318. S pracovníky DEBRA ČR bude domluvena platba za lístky a způsob jejich předání. 

Závěrem večera proběhne slavnostní předání šeku s uvedeným výtěžkem na podporu pacientů s EB. Součástí benefiční akce bude také malý raut jako poděkování všem, kteří představení navštíví.
DEBRA ČR pomáhá od roku 2004 lidem se vzácným nevyléčitelným onemocněním epidermolysis bullosa congenita z celé České republiky v úzké spolupráci s Klinickým EB centrem, jediným specializovaným pracovištěm pro tyto nemocné u nás. Více na www.debra.cz.

Spolupořadatelem akce je dlouholetý a vážený partner, společnost HARTMANN-RICO, která hradí náklady na představení.

VITKA
Divadlo Husa na provázku
27. listopadu 2018 od 19.00
www.debra.cz

PR
Článek otištěn v Kult 10/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lukáš Hejlík
365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka
Došel karamel
Herec Lukáš Hejlík se věnuje blogu Gastromapy už 6 let! Objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého. Za ty roky projedl přes milion a půl, navštívil skoro půl druhého tisíce podniků, a tak bylo na čase to posunout dál. Nejdřív vznikla appka a teď i knížka Gastromapy. Jmenuje se 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka, a to hned z několika důvodů – dělal ji 365 dní, má 365 stran, ale především přináší 365 tipů. Kniha má 31 kapitol, jedna vás vezme s sebou na výlet po Česku, další vás zavede na přísnou snídani, na rychlý oběd, na jídlo z foodtrucku nebo za tím největším zážitkem! Ukáže vám místa, kde byste rozhodně žádný skvělý podnik nečekali. Nebo vás nechá proletět se po těch nejlepších kuchyních světa.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+