Divadla

Zveřejněno dne 30. 10. 2018
VITKA na podporu lidí s nemocí motýlích křídel
DEBRA ČR a HARTMANN Vás srdečně zvou na benefiční představení VITKA na podporu lidí s nemocí motýlích křídel (EB). Představení se uskuteční v Divadle Husa na provázku v Brně 27. listopadu 2018 v 19.00. Návštěvou představení podpoříte projekty pro tyto nemocné a jejich rodiny. Pomozte spolu s námi!V představení VITKA se setkáte s osudem mladé talentované brněnské skladatelky, dirigentky a femme fatale Vítězslavy Kaprálové očima spisovatelky Kateřiny Tučkové a režisérky Anny Petrželkové. V hlavní roli se představí úžasná Tereza Marečková. Více o inscenaci naleznete na webu divadla www.provazek.cz.

Minimální cena lístku činí 590 korun, výše dobrovolného příspěvku nad tuto hodnotu není stanovena. Výtěžek z představení pomůže dofinancovat projekty pro pacienty s EB (ozdravné pobyty, výroční konferenci, nutriční a psychologické poradenství apod.). Lístky si, prosím, rezervujte v kanceláři DEBRA ČR na e-mailu info@debra-cz.org či telefonu 532 234 318. S pracovníky DEBRA ČR bude domluvena platba za lístky a způsob jejich předání. 

Závěrem večera proběhne slavnostní předání šeku s uvedeným výtěžkem na podporu pacientů s EB. Součástí benefiční akce bude také malý raut jako poděkování všem, kteří představení navštíví.
DEBRA ČR pomáhá od roku 2004 lidem se vzácným nevyléčitelným onemocněním epidermolysis bullosa congenita z celé České republiky v úzké spolupráci s Klinickým EB centrem, jediným specializovaným pracovištěm pro tyto nemocné u nás. Více na www.debra.cz.

Spolupořadatelem akce je dlouholetý a vážený partner, společnost HARTMANN-RICO, která hradí náklady na představení.

VITKA
Divadlo Husa na provázku
27. listopadu 2018 od 19.00
www.debra.cz

PR
Článek otištěn v Kult 10/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lesley-Ann Jonesová
Freddie Mercury. Bohémská rapsodie jednoho života
BB art
Zdá se, že všichni víme, kdo to byl Freddie Mercury. Bohem nadaný zpěvák formace čtyř muzikantských individualit Queen. Muž, který skupině propůjčil její nejcharakterističtější ochrannou známku: svůj hlas. Interpret a autor nezapomenutelných skladeb – od Bohemian Rhapsody přes We Are The Champions až po Innuendo. Extravagantní jedinec, libující si v okázalosti hudební i módní. Původem ze Zanzibaru, kde se narodil rodičům perského původu. Homosexuál dlouho skrývající svou orientaci a první skutečně očividná oběť AIDS z uměleckých kruhů. Bude se nám zdát, že se o Freddiem sotva můžeme dozvědět něco nového a neznámého, ovšem jen do chvíle, než se začteme do jeho rozsáhlé biografie, kterou vydala Lesley-Ann Jonesová.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+