Divadla

Zveřejněno dne 20. 8. 2018
Letní BaLetní koktejl
Po loňském úspěšném letním hraní na Biskupském dvoře se baletní soubor Národního divadla Brno letos připojí k souboru opery a společně symbolicky oblehnou hrad Špilberk. Budou to nové exkluzivní prostory, ve kterých svým divákům představíme další ročník Open Air představení s názvem Letní BaLetní koktejl.


Balet NdB pro vás připravuje tři nové choreografie, vytvořené speciálně pro tuto příležitost. Ty budou z dílny sólisty Baletu NdB Martina Svobodníka, demisólistky Baletu NdB Markéty Pimek Habalové a také uměleckého šéfa souboru Mária Radačovského, jehož choreografie bude v roce plném „osmiček“ věnována symbolicky roku 1968. Ale nebudou tu jen vážná témata. Chceme vás především pobavit a na sklonku léta baletně naladit na novou sezonu 2018/19, ve které pro vás připravujeme skvělé tituly. Přijďte ochutnat Letní BaLetní koktejl 2018 a osvěžte si léto pod širým nebem s Baletem NdB!

pátek 31. srpna 2018 od 20.00
sobota 1. září 2018 od 20.00
neděle 2. září 2018 od 20.00
pondělí 3. září 2018 od 20.00

Vstupenky lze zakoupit zde:
Zákaznické centrum NdB, Dvořákova 11, Brno
online na: http://bit.ly/LBK2018

Letní BaLetní koktejl 2018
Špilberk
31. srpna – 3. září 2018
www.ndbrno.cz/balet
www.facebook.com/baletndb

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Uri Orlev
Je těžké být lvem
Práh
Co byste si přáli zažít ze všeho nejvíc? Hrdina naší knížky vždycky snil o tom stát se lvem a jeho nejlepší kamarád měl stejný sen. Často si o lvech povídali a v jednom kuse si na ně hráli. Vymýšleli, jak se spolu domluví, pokud se někdo z nich jednou lvem stane. Když k tomu ale skutečně dojde a náš hrdina se doopravdy promění ve lva, vyrojí se spousta nečekaných potíží: místo mluvení svede jen řvát a neohrabanou tlapou si nezvládne ani otevřít dveře. Jak svoji proměnu vysvětlí mámě, která už není nejmladší? A nejhorší ze všeho je, že jeho nejlepší kamarád, se kterým spřádal sny o lvech, už nerozumí lví řeči, kterou kdysi společně vymysleli.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+