Divadla

Zveřejněno dne 20. 8. 2018
Letní BaLetní koktejl
Po loňském úspěšném letním hraní na Biskupském dvoře se baletní soubor Národního divadla Brno letos připojí k souboru opery a společně symbolicky oblehnou hrad Špilberk. Budou to nové exkluzivní prostory, ve kterých svým divákům představíme další ročník Open Air představení s názvem Letní BaLetní koktejl.


Balet NdB pro vás připravuje tři nové choreografie, vytvořené speciálně pro tuto příležitost. Ty budou z dílny sólisty Baletu NdB Martina Svobodníka, demisólistky Baletu NdB Markéty Pimek Habalové a také uměleckého šéfa souboru Mária Radačovského, jehož choreografie bude v roce plném „osmiček“ věnována symbolicky roku 1968. Ale nebudou tu jen vážná témata. Chceme vás především pobavit a na sklonku léta baletně naladit na novou sezonu 2018/19, ve které pro vás připravujeme skvělé tituly. Přijďte ochutnat Letní BaLetní koktejl 2018 a osvěžte si léto pod širým nebem s Baletem NdB!

pátek 31. srpna 2018 od 20.00
sobota 1. září 2018 od 20.00
neděle 2. září 2018 od 20.00
pondělí 3. září 2018 od 20.00

Vstupenky lze zakoupit zde:
Zákaznické centrum NdB, Dvořákova 11, Brno
online na: http://bit.ly/LBK2018

Letní BaLetní koktejl 2018
Špilberk
31. srpna – 3. září 2018
www.ndbrno.cz/balet
www.facebook.com/baletndb

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Pavel Sedláček
Exotické koření s recepty
Grada
Unikátní a bohatě ilustrovaná publikace má za cíl seznámit zájemce o koření, a celkově o vaření, s jednotlivými druhy exotických bylinek, koření a jejich směsí. Nedílnou součástí knihy jsou i recepty, které vždy obsahují nejméně jedno z uváděných koření. Kniha má v dnešní době své bohaté opodstatnění, neboť se setkáváme se širokou nabídkou exotického koření ať již prodávaného na našem trhu, nebo dovezeného ze zahraničí. S jeho správným rozlišením a použitím si však zatím poradí jen velmi málo kuchařů či kuchařek, a to i z řad profesionálů, přestože se ho snaží v hojné míře při přípravě jídel používat.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+