Divadla

Zveřejněno dne 20. 8. 2018
Letní BaLetní koktejl
Po loňském úspěšném letním hraní na Biskupském dvoře se baletní soubor Národního divadla Brno letos připojí k souboru opery a společně symbolicky oblehnou hrad Špilberk. Budou to nové exkluzivní prostory, ve kterých svým divákům představíme další ročník Open Air představení s názvem Letní BaLetní koktejl.


Balet NdB pro vás připravuje tři nové choreografie, vytvořené speciálně pro tuto příležitost. Ty budou z dílny sólisty Baletu NdB Martina Svobodníka, demisólistky Baletu NdB Markéty Pimek Habalové a také uměleckého šéfa souboru Mária Radačovského, jehož choreografie bude v roce plném „osmiček“ věnována symbolicky roku 1968. Ale nebudou tu jen vážná témata. Chceme vás především pobavit a na sklonku léta baletně naladit na novou sezonu 2018/19, ve které pro vás připravujeme skvělé tituly. Přijďte ochutnat Letní BaLetní koktejl 2018 a osvěžte si léto pod širým nebem s Baletem NdB!

pátek 31. srpna 2018 od 20.00
sobota 1. září 2018 od 20.00
neděle 2. září 2018 od 20.00
pondělí 3. září 2018 od 20.00

Vstupenky lze zakoupit zde:
Zákaznické centrum NdB, Dvořákova 11, Brno
online na: http://bit.ly/LBK2018

Letní BaLetní koktejl 2018
Špilberk
31. srpna – 3. září 2018
www.ndbrno.cz/balet
www.facebook.com/baletndb

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Alexandr Flek
Parabible
Biblion
Tisková zpráva o našem prezidentovi Ježíši z Nošovic je aktuální, místy až provokativní biblickou parafrází. Příběh Ježíše Nazaretského zasazuje do kulis současného Česka, především ale staví dnešního čtenáře před nově obnažené pointy dávných evangelijních příběhů a výroků. Jde o rozlousknutí jádra biblických textů ze slupky jejich dobového kontextu a o jejich nové „zabalení“ do současné literární formy. Evangelický teolog Alexandr Flek je známý jako překladatel Bible21, bestselleru roku 2009. Tentokrát ale namísto snahy o maximální přesnost překladu volí jiný přístup: aktualizované převyprávění. Reflektuje tak původní záměr biblického textu: vyprovokovat čtenáře k reakci, překvapit, konfrontovat, rozesmát nebo rozčílit. Parabible je tedy dílčí, zaujatou, subjektivní, ale vážně míněnou odpovědí na otázku: Jak by mohl vypadat Ježíšův příběh, kdyby se odehrál dnes.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+