MEDIA HILL

Zveřejněno dne 13. 2. 2006
Nový Fashion!
V prvním letošním čísle časopisu Fashion vám přinášíme téma věnované pánskému šatníku. Pokud vás zajímá, jak dosáhnout změny stylu, nenechte si ujít článek Dobře oblečený muž. Dále jsme vyzpovídali návrhářskou a manželskou dvojici – Radanu a Pavla Ivančicovi (Muset Fashion Design) , kteří na loňském srpnovém veletrhu Styl a Kabo získali prestižní ocenění Top Styl Designer.

V rubrice Šatník jsme se pokusili proniknout do historie a současnosti plavek. Dozvíte se, jaké plavky si pořídit na léto, abyste byli „in“.
Stejně jako v minulém čísle jsme i tentokrát nahlédli do zákulisí modelingu. Na zvídavé otázky redakce odpovídala modelka Júlia Liptáková, která pracuje pro brněnskou modelingovou agenturu D.F.C. Fashion Club.
A protože také návrhářství má své lákavé zákulisí, do něhož jen tak někdo nepronikne, požádali jsme o rozhovor Petru Kuchtíčkovou – asistentku módní návrhářky.

Trendy a tipy na jaro a léto 2006 najdete ve fotoseriálu Přistiženy na nákupech. Zajímavou kolekci společenských šatů vám představí návrhářka Gábina Páralová v článku „Snad proto, že jsi ze zámku...“.

Samozřejmě jsme nezapomněli na pozvánku na únorové veletrhy módy Styl a Kabo, k níž vám jako přídavek přinášíme profily osmi návrhářů nominovaných na titul Top Styl Designer.
Tyto a mnohé další články naleznete v časopise Fashion 1/06.
Petra Panschabová

Vybíráme z obsahu Fashion 2/06:
• Oblečení na míru versus konfekce
• Svatební šaty
• Trendy na podzim-zimu 2006

Fashion 2/06 vychází 16. srpna 2006.
Redakční uzávěrka je 26. července 2006, uzávěrka pro tisk je 9. srpna 2006.


 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+