MEDIA HILL

Zveřejněno dne 22. 6. 2005
Letní číslo Vzdělání 2/2005 již vyšlo
Nové číslo průvodce brněnskými jazykovými a vzdělávacími institucemi – Vzdělání, které vyšlo v polovině června letošního roku, je tentokrát zaměřeno na letní intenzivní studijní kurzy a pomaturitní studium. Již dávno totiž neplatí, že jazykové kurzy prožívají o prázdninách „okurkovou sezónu“, naopak školy nabízejí celou řadu možností studia jazyka. Na stránkách Vzdělání se tak můžete dočíst nejen o pestré a bohaté nabídce jazykového studia během léta, ale získat i cenné informace, například:

O své názory na téma, že naučit se jazyk o prázdninách lze i bez toho, aniž byste vytáhli paty z města, se podělili Martin Kleinwächter, ředitel Brno English Centre a Evžen Tomášek, ředitel jazykové školy Diplomat v Brně.
Poradili jsme čtenářům, jak rozeznat kvalitní učebnici od pouze efektně „potištěného papíru“, co vše by měla kvalitní učebnice mít a jaké jsou rady odborníků týkající se koupě vhodné učebnice.
Dále jsme přinesli přehled brněnských jazykových škol, jenž nabízí studentům možnost intenzivního pomaturitního studia. Následně i tipy a rady, jak se správně rozhodnout při výběru jazykové školy.
Neopomenuli jsme ani kvalitní přehled vysokých, vyšších odborných a jazykových škol v Brně.

Dobré vzdělávání přeje

Radek Holík
šéfredaktor měsíčníku KULT

O čem je Vzdělání?
Vzdělání – průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi je barevný časopis, který mapuje současný stav vzdělávání v Brně. Průvodce „Vzdělání“ obsahuje adresář VŠ, VOŠ a JŠ a články o těchto školách kombinované s barevnou inzercí.

Distribuce a cílová skupina
Průvodce je distribuován v nákladu 30 000 ks na střední a vysoké školy a do všech jazykových škol uvedených v průvodci. Dále do kin, divadel, klubů a dalších kult. zařízení, barů, kaváren, restaurací atd.
Je určen hlavně zájemcům o studium, kterým má pomoci s výběrem studia na některé z výše zmíněných škol.

Příští číslo Vzdělání
Další letošní číslo Vzdělání 3/2005 na období říjen-prosinec 2005 vyjde začátkem září a bude věnováno převážně vzdělávání formou docházkových odpoledních či večerních kurzů. Termín redakční uzávěrky tohoto čísla je 10. srpna 2005!

Inzerci přijímá:
Obchodní oddělení HORA STYL, s.r.o.
Rybkova 1, 602 00 Brno,
tel.: 541 148 541, fax: 541 148 542
mobil: 777 221 936, e-mail: vzdelani@kult.cz


Radek Holík
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karin Lednická
Šikmý kostel. Románová kronika ztraceného města, léta 1894–1921
Bílá vrána
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí. Dnes už z výstavních budov a vznosné katedrály nezbylo nic. Jen šikmý kostel, který strmě a varovně ční do pusté krajiny. Kniha začíná obrovským důlním neštěstím roku 1894, které drsně zasáhlo do života obyvatel celého kraje. Patří mezi ně i hrdinové této knihy, jejichž pohnuté osudy můžeme po následující čtvrtstoletí sledovat.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+