MEDIA HILL

Zveřejněno dne 21. 8. 2004
Vše se mění, KULT se mění …
Časopis KULT se mění … Mění se hned několikrát, i když jde především o změnu formátu. Každá dílčí proměna ale stojí za zmínku, protože každá je důležitá. Každá z těchto změn odpovídá na otázku: proč inzerovat v KULTu?

Celkem je to hned několik významných důvodů k inzerování v měsíčníku KULT.

Zrychlujeme na 150
Již delší dobu přešlapoval měsíčník KULT na místě, proto se jeho nakladatelství a redakce, které ho připravují, rozhodly pro zásadní změnu – změnu formátu. Změnil se kapesní formát (105 x 210 mm) na klasický formát A5 (150 x 210). Současně se změnou formátu dochází ke změně barevnosti a ke zvýšení nákladu.

Barevné kulturní informace
KULT - kulturně informační měsíčník vycházející ve městě Brně bude celobarevným časopisem (4/4) přinášejícím rozhovory se zajímavými osobnostmi, recenze, kulturní tipy, přehled kulturních akcí konaných v Brně a okolí a další zajímavé čtení. Časopis KULT bude hýřit barvami stejně jako podzim letošního roku.

Nejpřehlednější kulturní informace
Nejen, že bude Kult barevnější, ale navíc si zachová původní strukturu a rozdělení kulturních informací. Kombinací těchto dvou faktorů bude KULT nejpřehlednějším kulturním měsíčníkem ve městě Brně. Navíc bude přinášet neotřelá témata, přehledy a srovnání brněnského kulturně- společenského života.

Třicetitisícový náklad
Kombinací změny formátu a provedení může dojít k k rapidnímu dvou až třínásobnému zvýšení tištěného nákladu na konečných 30 000 výtisků za měsíc. Tímto bude časopis KULT dostupný ještě většímu počtu čtenářů. Reklama uveřejněná v KULTu bude tak mnohem účinnější, a to i proto, že inzertní ceny zaznamenaly pouze malé zvýšení.

Akce 3 + 1
Pro rozjezd nového formátu KULTu jsme pro naše klienty připravili speciální nabídku 3 + 1. Znamená to, že když si klient objedná reklamu do tří po sobě následujících čísel časopisu KULT, získá jako bonus reklamu do čtvrtého čísla zdarma. Tím se mu výrazně sníží náklady na inzerci v KULTu.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karin Lednická
Šikmý kostel. Románová kronika ztraceného města, léta 1894–1921
Bílá vrána
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí. Dnes už z výstavních budov a vznosné katedrály nezbylo nic. Jen šikmý kostel, který strmě a varovně ční do pusté krajiny. Kniha začíná obrovským důlním neštěstím roku 1894, které drsně zasáhlo do života obyvatel celého kraje. Patří mezi ně i hrdinové této knihy, jejichž pohnuté osudy můžeme po následující čtvrtstoletí sledovat.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+