Zveřejněno dne Neuvedeno
Prosincový KULT 12/02
Prosincové číslo Kultu otevírá rozhovor s Pavlem Čechem, brněnským výtvarníkem, který se podílel svými ilustracemi na útlé knížečce pohádek Pavla Žalmana Lohonky Hastrmánek Žouželka. S hudebníkem Zdeňkem Klukou, legendou kapely Progress, jsme si povídali o kapele Čankišou a čerstvém albu DENSÉ JU, které se právě objevilo na předvánočním trhu, ale třeba i o jeho novém „úvazku“ v brněnském rádiu 96,8.

Po brněnském Divadle v 7 a půl se zdánlivě slehla zem. Ač v prostorách na Kolišti momentálně nehraje žádné představení, budovu neopustilo. Potkal jej trochu kočovnický život, na jehož příčinu jsme se zeptali nejpovolanějšího - Matěje T. Růžičky.

V listopadu přichází do kin v obnovené premiéře snímek Juraje Jakubiska Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný. O filmu, ale nejen o něm, prozradila mnohé manželka režiséra Deana Horváthová-Jakubisková, která ve filmu ztvárnila jednu z hlavních rolí.

Rubrika cestování vás navnadí na poznávací cestu na ostrov Srí Lanka, kde kromě kokosových palem a čajových plantáží můžete obdivovat hory, džungli či posvátné buddhistické chrámy.

Na závěr kalendářního roku jsme vám dali příležitost k vyslovení názorů na časopis KULT, a to prostřednictvím malého dotazníku, který by měl lépe rozvíjet dialog redakce se čtenáři. Mate možnost jej vyplnit i zde (vlevo).

Listopadové číslo KULT 01/03 - výjde 20. prosince 2002. Redakční uzávěrka tohoto čísla je 6. prosince 2002!


 Přidejte k článku první komentář >> 


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+