Zveřejněno dne Neuvedeno
Zářijový KULT 09/02
Miro Žbirka, kterému nikdo neřekne jinak než „Meky“, potvrdil minulý rok novým Modrým albem své stále slunné místo na špici česko-slovenské pop scény. Zachovává si stále svůj mladistvý styl i chlapecký úsměv, přesto neignoruje moderní dobu, ale bere si z ní jen to, co uzná za vhodné.

Divadelní recenze tentokrát hodnotí představení Městského divadla Brno - crazy komedii Dvě gorily proti mafii uznávaného českého dramatika Pavla Kohouta. Režii si vzal na starost Martin Glaser.

Jako filmovou lahůdku jsme pro Vás vybrali snímek Svět podle Prota, který je příjemným zpomalením v hektickém sledu filmových premiér lišících se ve svém většinou povrchním pohledu na svět jen velmi málo.

Naše pozvánka na výlet tentokrát patří jednomu z nejstarších hradů na Moravě - Buchlovu, jenž se nachází asi 75 km od Brna v okrese Uherské Hradiště.

Performera Františka Kowolowského jsme vyzpovídali při příležitosti jeho výstavy Depozit v Atriu Pražákova paláce.

Cestopisem jsme se tentokrát po delší pauze vydali do exotického Turecka plného protikladů a kontrastů. Namířili jsme si to přímo do srdce Tureckého Středomoří a navštívili turistické letovisko Alanya, kde jsme si prožili nejkrásnější sen.

Říjnové číslo KULT 10/02 - výjde 25. září 2002.
Redakční uzávěrka tohoto čísla je 9. září 2002!


 Přidejte k článku první komentář >> 


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+