Hudba

Zveřejněno dne 29. 11. 2021
Sziget představuje první část velkolepého programu
Maďarský festival Sziget se vrací po dvouleté pauze ve velkém stylu s první vlnou oznámených hvězd. Prvními headlinery jsou Arctic Monkeys, Dua Lipa a Kings Of Leon.V první vlně pořadatelé přidávají do programu festivalu konaného na Ostrově svobody v centru Budapešti řadu světově známých i teprve začínajících hudebníků, enigmatickou Little Simz, enfant terrible britského rapu Slowthaie, skotského písničkáře Lewise Capaldiho, skandinávský klenot sad-boy rapu Yung Leana a mnoho dalších…

Sziget je více než hudební festival, Sziget je Ostrovem svobody a mimořádný výlet za hranice všedních dní, kde návštěvníci zažívají radost z objevování a dobrodružství! Kromě celofestivalových permanentek jsou nyní v prodeji také varianty pro třídenní návštěvu festivalu a řada ubytovacích možností. Více informací najdete na szigetfestival.com/cz.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Christian Schwochow
Je Suis Karl
Bontonfilm
Berlínem otřese teroristický útok. Pravicová teroristická buňka okolo chytrého studenta Karla, ho provedla ve stylu islamistických atentátů. Chtějí obrátit náladu obyvatelstva ve prospěch nacionalistického převratu. Všechno perfektně běží, dokud se Karl nedozví, že existuje osoba, která útok přežila.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2022 Radek Holík
Google+