Jídlo

Zveřejněno dne 9. 10. 2021
Harmonicky laděná Garden Coffee

V blízkosti centra ve Štefánikově ulici vykvetla nová a zcela unikátní zahradní kavárna s názvem Garden Coffee. Čisté útulné prostředí vyzývající k relaxaci, příjemnému obchodnímu jednání nebo studiu podtrhuje vůně bylinek, které tady najdete na každém kroku.Malebná a bylinkami provoněná kavárna je místem setkávání, komunikace a navazování nových lidských vztahů. Mnozí z vás si již našli cestu do Taverny Athena, kde můžete ochutnat originální řeckou kuchyni, v příjemném prostředí řeckého stylu. Kreativita majitele však nezná hranic a dává svým návštěvníkům poznat další rozměr vnímání přírody. Vstupem do Garden Coffee se objevíte v jiném světě, než vám nabízí realita všedního dne. Tuto ojedinělou pozitivní atmosféru můžete vnímat všemi smysly, nasát ji třeba při houpání v houpačkách zavěšených u výlohy s výhledem do ulice.

Kavárna kromě tradiční kávy značky ZRNA nabízí bylinková a ovocná vína, domácí limonádu, prosecco, cider, zákusky, ale i bezlepkový chlebíček s veganskou paštičkou. Převážná většina nabízených produktů je z produkce majitele kavárny a lze si je zakoupit a odnést s sebou. Plánuje se i prodej kytek a bylinek v květináči. Pořízením takové kytky společně s dobrým bylinkovým vínem vyřešíte nejeden dárek k narozeninám. 

V Garden Coffee chtějí pořádat pravidelné ochutnávky a degustace. Mají k tomu vyhrazenou část kavárny, která pojme až 30 účastníků. Máte-li zájem o tyto ochutnávky, sledujte sociální sítě kavárny nebo se do tohoto harmonicky laděného místa k setkávání zastavte na něco dobrého.

Kde: Štefánikova 4, Brno
Otevírací doba: po–pá 08:00–20:00
Web: www.gardencoffee.cz

Foto: Marleen

Radek Holík
Článek otištěn v Kult 10/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Paul Gordon, John Caird
Jane Eyrová
Městské divadlo Brno
Muzikál vypráví romantický příběh lásky mezi Janou a Edwardem Rochesterem spolu se všemi, místy až hororovými liniemi známého příběhu. Dospívající Janě zemře nejbližší přítelkyně Helena, od které se ovšem naučí, že nejhorším nespravedlnostem lze čelit odpuštěním, a díky tomuto mottu se nakonec dočká zaslouženého štěstí.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+