Divadla

Zveřejněno dne 30. 8. 2021
HaDivadlo děkuje zdravotníkům a pomáhajícím
Profesionálům i dobrovolníkům zdravotnických a pečovatelských profesí věnuje HaDivadlo v září sérii tří představení. Edicí pojmenovanou HaDivadlo děkuje! chce brněnská scéna vzdát hold všem, kteří se podíleli na pomoci společnosti v průběhu pandemie. Profesionálové a dobrovolníci z oblasti zdravotnictví a sociálních služeb mají na tato představení nárok na vstupenky za zvýhodněnou cenu.HaDivadlo přivedla k zorganizování speciálního cyklu především potřeba kolektivní reflexe předchozí pandemické zkušenosti. „Myslíme si, že to, co jsme v minulých měsících zažili, je ještě potřeba postupně vstřebat, vzít si ponaučení pro příští krizové situace. A zejména chceme poděkovat všem profesionálům i dobrovolníkům z řad zdravotnictví, sociálních služeb a dalších pomáhajících oborů. V HaDivadle rádi vytvoříme místo takového setkání a společného sdílení,“ objasňuje intendantka Anna Stránská, s jakou myšlenkou speciální sérii v HaDivadle připravovali. Cyklus vybraných představení HaDivadlo děkuje! navíc pojí téma „návštěvy-setkání“, které bylo celé společnosti vlivem covidové krize odpíráno.

HaDivadlo v průběhu tří zářijových večerů odehraje postupně inscenace Naši – Studie rozhovoru o klimatické krizi (10. září), Vernisáž (14. září) a Strýček Váňa (16. září). Všem zájemcům z „první linie“ HaDivadlo nabízí zvýhodněné vstupné 100 Kč s možností navštívit jedno i více představení. Vstupenky je možné si zarezervovat prostřednictvím e-mailu, telefonicky či je zakoupit přímo na pokladně HaDivadla v Alfa pasáži.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Garry Marshall, Jonathan Frederick Lawton, Bryan Adams, Jim Vallance
Pretty Woman
Městské divadlo Brno
Pohledná, milá a chytrá dívka z velmi chudých poměrů se setká s bohatým, okouzlujícím, ale trošku snobským mužem. Ačkoli je dělí propastné společenské rozdíly, zamilují se do sebe a jeden druhého změní. Tentokrát se nejedná o pohádku o Popelce, ale jde o příběh, který je stejně oblíbený a všeobecně známý. Stačí snad jen dodat, že hlavní postavy této romantické love story se jmenují Vivian a Edward, ona je prostitutka a on businessman, a už se každému vybaví film z roku 1990, ve kterém zazářili Julia Roberts a Richard Gere.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+