Time out

Zveřejněno dne 29. 8. 2021
MINT Market Brno u Janáčkova divadla
Jste milovníky autorského designu a módy? Pak se již tuto středu 1. září zastavte u Janáčkova divadla. Další MINT Market uspokojí nejen módní nadšence, ale i jejich chuťové buňky – součástí trhu bude totiž jako vždy nabídka delikates.


Další brněnský MINT Market najdete na Piazzettě před Janáčkovým divadlem. Čekají na vás výtvory lokálních módních návrhářů, šperky, designové nezbytnosti i delikatesy pro mlsné jazýčky. Jedná se již o 49. MINT Market pořádaný v ČR, a přestože to zatím není žádné krásné kulaté číslo, trh bude i tentokrát něčím speciálním. Stane se totiž součástí zahajovacího koncertu Národního divadla Brno.

Vstup je zdarma. Přijďte si užít pohodovou atmosféru a podpořit lokální producenty módy.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Pascal Plisson
Gogo
AČFK
Když Priscilha Sitieneiová, řečená Gogo (tedy babička), nastoupila v 94 letech do vesnické školy v Ndalatu, stala se nejstarší školačkou na světě. Matka tří dětí, která pracovala pětasedmdesát let jako porodní asistentka, dnes studuje s učiteli a žáky, které pomáhala přivést na svět. S podporou svých 54 pravnoučat a celé školy si stanovila cíl: složit závěrečnou zkoušku a dokázat, že učit se můžeme v každém věku!
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+