Zábava

Zveřejněno dne 10. 9. 2021
3D film Dinosauři
Vědecký park VIDA! nyní nenabízí jen množství zábavných experimentů pro malé i velké, ale také 3D film Dinosauři. Využijte poslední možnost seznámit se s giganty, kteří obývali Zemi před miliony let.


V září máte poslední možnost zhlédnout 3D snímek Dinosauři v zábavním vědeckém parku VIDA! Zavede vás do doby, kdy Antarktida byla domovem obřích plazů. Společně s vědci odhalíte příběhy skryté v zamrzlých skalách. Seznámíte se s osmimetrovým masožravým dinosaurem, dlouhokrkými býložravci i předchůdci krokodýlů se zuby ostrými jako břitva. 3D film s českým dabingem nadchne dospělé i děti od 6 let, za příplatek ke vstupnému 50 Kč/os.

Kde: VIDA! science centrum
Kdy: promítání denně
Web: www.vida.cz


PR
Článek otištěn v Kult 09/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Sean Durkin
Klícka
Aerofilms
S vidinou snadno nabytého bohatství v tepajícím Londýně konce 80. let 20. století opouští obchodník Rory (Jude Law) svůj pohodlný život v USA a přesouvá se s celou rodinu do pronajatého velkolepého sídla na anglickém venkově. Ačkoli má jeho žena Allison (Carrie Coon) svoje pochybnosti, udělá, co se od ní očekává, a následuje manžela do cizí země. Roryho životní sen - uskutečnit výnosný obchod a dostat se do nejvyšších pater společenského žebříčku - je na dosah a on je mu ochoten přinášet stále větší oběti na úkor celé rodiny i přátel.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+