Time out

Zveřejněno dne 31. 8. 2021
Špilberk žije! A letos ožije pověstmi!
Hrad Špilberk se letos na dva dny stane místem, v němž ožijí známé i méně známé brněnské pověsti. Malí i velcí mají tak šanci zažít dobrodružství a dozvědět se o Brně možná i to, co ještě nevěděli.Kde se vzal brněnský drak? Jak to bylo se zazděným radním? Proč je věžička Staré radnice křivá? A zvonění na Petrově popletené?

Do světa pověstí se můžete na Špilberku vydat 11. a 12. září 2021.

Velkolepá originální akce „Špilberk žije“ se letos koná už podeváté. Díky ní si můžete prohlédnout všechny hradní prostory a zákoutí a při celohradní hře si užít spoustu zábavy a dobrodružství s hádankami, soutěžními úkoly, pohádkami a dalšími atrakcemi. Hradem vás provede řada postav v historických kostýmech, a protože Špilberk byl a je pevností nedobytnou, nebudou chybět ani vojáci a jejich ležení. 

Těšte se a přijďte, protože letos Špilberk žije pověstmi!

Špilberk žije pověstmi!
Muzeum města Brna
11. a 12. září 2021
Foto: Michaela Budíková, MuMB

PR
Článek otištěn v Kult 07/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Clint Eastwood
Cry Macho
Warner Bros. Pictures
Bývalá rodeo hvězda a chovatel koní bere práci, při které má dopravit malého chlapce z Mexika do Texasu, pryč od jeho alkoholické matky. Čeká je neobyčejně náročná cesta, během níž může světem unavený jezdec najít svůj vlastní pocit vykoupení tím, že chlapce učí, co to znamená být dobrým člověkem.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+