Hudba

Zveřejněno dne 4. 8. 2021
Nová potěcha pro ušní bubínky
Tipy na čerstvý poslech od Supraphonu pro vás již jistě nejsou novinkou, a tak vám představíme další dvě nová hudební alba. Tentokrát vás potěší dlouho utajovaná nová verze česko-francouzského duetu od Tata Bojs a Fešáci přinesou robustní kompilaci české i zahraniční country hudby, která je oslavou nejen celé hudební cesty kapely, ale i 75. narozenin Tomáše Linky.Novinka Tajemství od Tata Bojs byla notnou chvíli opravdovým tajemstvím. Česko-francouzský duet se totiž dočkal nové verze s jinou zpěvačkou. V první verzi, která již vyšla na CD, se francouzského partu ujala moderátorka, muzikantka a herečka Emma Smetana a české pak Milan Cais. V té nynější Milan Cais naopak zpívá francouzsky a jeho český part si zazpívala Aneta Langerová. Tajemství je připraveno jako třešnička na vinylovém vydání alba, ale současně vychází i jako samostatný digitální singl.

Milovníky kytar a country hudby potěší Fešáci, kteří tentokrát přichází s opravdu nadupanou hudební kompilací nazvanou příznačně 2020. Dvě nejúspěšnější alba Fešáci 2000 a Hvězda Countryon zde kapelník Antonín Kny doplňuje o ohromnou nálož bonusů. Zavzpomínáte na bývalé členy souboru a také sólové hlasy, které do historie kapely neodmyslitelně patří – uslyšíte například Michala Tučného, Eriku Horkou nebo Petra Novotného. Oslavíte též 75. narozeniny zpěváka Tomáše Linky s jeho novým singlem Sen, který je součástí alba. Celkem se tak můžete těšit na více než 40 písní, domácích i zahraničních, zbrusu nový obal a nálož vzpomínek v podobě bookletu plného fotografií.


PR
Článek otištěn v Kult 07/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petr Erbes, Boris Jedinák a kol.
Setkání spiklenců
Divadlo Husa na provázku
Věříte, že existují náhody? Myslíte si, že máte věci ve svých rukou? Slouží podle vás 5G sítě k šíření mobilního signálu, nebo virů? Je Země kulatá? A můžete to dokázat? Věříte, že Hillary Clintonová pije dětskou krev? Věříte v pravdivost příběhu o tzv. sametové revoluci, v existenci Finska nebo třeba… v Boha?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+