Lidé

Zveřejněno dne 17. 3. 2021
Cestovatelské středy v Národním muzeu online
Program online Cestovatelských střed v Národním muzeu pokračuje. Každou středu od 19 hodin se můžete prostřednictvím YouTube setkat se zajímavými lidmi, kteří vás vezmou na krátkou exkurzi po celém světě.Březnový a dubnový program Cestovatelských střed je opravdu pestrý a rozmanitý. Vždy ve středu se na vás bude těšit jeden z následujících zajímavých hostů.

17.3. MAREK HOLEČEK, horolezec: LEZECKÉ EXTRÉMY

Karákóram, Himálaj, Hindúkúš… ale i Antarktida jsou dějištěm super výstupů špičkového horolezce. Nový film BOYS je o tragické expedici na Huascarán z roku 1970 a nových výzvách. Samorost „Mára“ je strhující vypravěč i autor úspěšných knih a filmů.  

24.3. VÁCLAV MARHOUL, režisér: NABARVENÉ PTÁČE

Výjimečný filmař posledním náročným snímkem posouvá hranice úspěchu. 9 lvů doma, ovace v zahraničí. Zvládl Afghánistán, roli šéfa Barrandova, produkci pro Václava Havla i Silver Screen v Lucerně. Drsný generál má citlivou duši…

31.3. PETR JANDA, hudebník: OLYMPIC A SVĚT HUDBY

Zpěvák, skladatel, kytarista a majitel nahrávacího studia je hlavně frontman skupiny Olympic. Legenda populární hudby stále umí!

Začínal už roku 1959 se Sputniky, od 1962 válí s Olympicem ve stejnojmenném klubu. Válcují nahrávací studia, rádia i televize… Stále láme nové rekordy! Poodhalíme i studio Propast. Správný rocker je pořád plný energie. Zahraje i vám!

7.4. LADISLAV KŘÍŽ, léčitel: BYLINKÁŘ

Léčitelské generace Křížů působí už sto let, mají skvělé výsledky. Šikovný fytodiagnostik je i mistrem Evropy a vicemistrem světa v karate. Dětství strávil na Kubě, žije dva odlišné životy. První s bylinami a virgulí, druhý s karate. Propojuje bojová umění s užíváním energií, které nás obklopují. Nahlédneme i do bylinkářské kuchyně. Až k léčení…

14.4. JAN BENDA, psychoterapeut : MNICHEM NA SRÍ LANCE

Žil jako buddhistický mnich v zemích jihovýchodní Asie. Meditace a změněné stavy vědomí ovlivnily jeho život i terapeutickou praxi. Učí manažery meditovat. Vede kursy emoční inteligence, koučování, teambuilding, řešení konfliktů, zvládání stresu... 

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Catana Chetwyndová
Tulení
COOBOO
Proč se vůbec obtěžovat vylézáním z postele, když tam člověk může zůstat zavrtaný pod peřinou se svou drahou polovičkou a roztomilým komiksem, který se postará o dobrou náladu? Tulení je sbírka stripů, které dokonale zachycují upřímné, hravé a reálné okamžiky z každodenního života jednoho páru. Buďte hrdí na své výstřelky a podivnosti, máme je všichni! To pravé kouzlo se stane až ve chvíli, kdy si k sobě najdete ten zapadající puzzlík na celý život.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+