Divadla

Zveřejněno dne 13. 3. 2021
MdB Podcast – rozhlasové pořady z vašeho divadla
Rozhlasové pořady z Městského divadla Brno nabízejí další jedinečnou možnost k setkání s tvůrci a herci tohoto divadla. Prostřednictvím audio ukázek z představení i díky poutavým rozhovorům s vybranými hosty se v nich dozvíte nejrůznější zajímavé detaily a informace o jednotlivých titulech z repertoáru MdB. Pusťte si své oblíbené divadlo do uší kdykoliv a kdekoliv!MdB Podcast se za pečlivého dohledu a přípravy režisérů a dramaturgů věnuje jak inscenacím současným, tak i těm, které se na jevištích MdB objevily v minulosti. Pro přehlednost a rychlou orientaci jsou tyto pořady rozděleny do několika tematických kategorií. V sekci Dramatizace se seznámíte s původně nedivadelními tituly, jež byly upraveny přímo pro jeviště MdB, jako tomu bylo například v případě činoherních inscenací Skleněný pokoj, Santiniho jazyk či Anna Karenina. Zlatý fond připomene dnes již klasická díla hudebního divadla, ke kterým bezpochyby patří například kultovní muzikál West Side Story, jenž letos v únoru oslavil výročí 25 let od svého prvního uvedení v MdB.

Původní tvorba představí inscenace, které měly v MdB světovou premiéru, z těch nejnovějších je to třeba muzikálová pohádka O statečném kováři či fantasy muzikál Ráj. Kromě toho se dále pod režijním vedením Tomáše Saghera připravují i Pohádky předčítané herci MdB a k poslechu tu budou přibývat také rozhovory z odvysílaných dílů talk show MdB Klub.

Kromě různých aplikací, jako jsou Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasty, naleznete MdB Podcast k poslechu jednoduše přímo na oficiálních webových stránkách divadla www.mdb.cz v záložce MdB Podcast. 

PR
Článek otištěn v Kult 03/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Hlava medúzy (DVD)
Česká televize
Sehraný tým brněnské mordparty v čele s cílevědomou, precizní i intuitivní šéfkou Karin, její pravou rukou, pragmatickým kriminalistou Davidem, a dalšími zkušenými kolegy, vyšetřuje vraždy spáchané v jihomoravské metropoli a jejím okolí. Během pátrání kriminalisté rozplétají složité případy inspirované skutečnými zločiny, odhalují křivdy i tajemství minulosti.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+