Hudba

Zveřejněno dne 30. 1. 2021
Festival Rock for People se přenese do virtuálního prostředí
Loňský ročník oblíbeného festivalu Rock for People byl přesunut na letošek, avšak ani letos nejsou vyhlídky na jeho pořádání příliš růžové. Pořadatelé se proto rozhodli jej přenést do virtuálního světa. Virtuální festival startuje 31. ledna a vystoupí zde deset kapel z Česka i zahraničí.

To, jak moc jste nás loni v době koronavirové krize podpořili, nás velmi mile zasáhlo, a proto jsme se rozhodli vás odměnit. Představujeme vám projekt Rock for People In The Game. Přesuneme náš festival na jeden den do virtuálního světa a vy tak dostanete unikátní možnost z pohodlí domova navštívit akci, kde jsme doma čtyři dny v roce! Čeká vás spousta kapel, areál Rock for People, tři stage, doprovodný program a prostě vše, co máme všichni tolik rádi,“ píší pořadatelé Rock for People na svých sociálních sítích. 31. ledna se tak odehraje první virtuální Rock for People v historii.

Celkem se fanoušci mohou těšit na deset kapel jak z Česka, tak i ze zahraničí. Žánrově rozmanitý program festivalu nabídne například britské Nothing But Thieves, rappera KennyHooplu, duo Missio nebo českého rappera Redzeda

 


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Alejandro Gonzáles Inárritu
Zmrtvýchvstání (Blu-ray)
Bontonfilm
Americký západ, Jižní Dakota, 1823. Místo a čas s hodně relativní hodnotou lidského života. Zkušený lovec a trapper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) je se svým synem na výpravě s lovci kožešin. Uprostřed hlubokých lesů vzdorují nečekaným útokům indiánů a musí na své pouti překonávat nemilosrdnou, zatím nezmapovanou krajinu plnou nástrah. Glassovi se stává osudným střet s rozzuřenou samicí medvěda grizzlyho. Medvědí útok sice přežije, ale je těžce zraněný a lovecká výprava se musí rozdělit. Zatímco většina lovců pokračuje v cestě, s Glassem a jeho synem zůstanou jen dva muži, John Fitzgerald (Tom Hardy) a Jim Bridger (Will Poulter). Ti více méně jen čekají, až zemře, aby jej pak pohřbili a mohli pokračovat v cestě. Ale zraněný lovec stále neumírá, a tak se Fitzgerald rozhodne čekání na nevyhnutelné zkrátit.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+