Time out

Zveřejněno dne 31. 1. 2021
Český Comic-con se přesouvá na květen
Letošní ročník Comic-Con Prague žánrově zaměřený převážně na sci-fi, fantasy a horor se přesouvá na 7.–9. května 2021. Milovníci her, filmů, seriálů, knih a komiksů však nebudou o nic ochuzeni, účast dokonce potvrdily další známé tváře. Fanoušci se mohou nově těšit i na Crystal Reed nebo Sylvestera McCoye.


Pořadatelé Comic-Con Prague 2021 jsou odhodláni festival letos zrealizovat a připraveni jej v případě potřeby posunout na další náhradní termín. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti, navíc mají fanoušci možnost zažádat o refundaci, pokud by se jim nový termín nehodil.

Všichni hosté, kteří již byli oznámeni, dorazí v náhradním termínu. Fanoušci tak rozhodně nepřijdou zkrátka. Nově účast potvrdila Crystal Reed, která si zahrála v seriálech Vlčí mládě, Bažináč nebo Gotham. Také dorazí představitel čaroděje Radagasta z filmové trilogie Hobit a sedmé inkarnace Doktora ze seriálu Doctor Who, Sylvester McCoy.

Komiksoví nadšenci se mohou těšit třeba na Petra Kopla, Jana Tatarku nebo Dana Černého. Festivalový program je kromě setkání se známými osobnostmi plný promítání, workshopů, soutěží, výstav nebo her. 


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ian McEwan
Stroje jako já
Odeon
Velká Británie prohrála válku o Falklandy a Alan Turing se věnuje vývoji umělé inteligence… To je alternativní historie 80. let minulého století z pera jednoho z nejvýznamnějších anglických prozaiků. Důležitým tématem knihy je však také láska – respektive otázka, jak se vyrovnáme se skutečností, že umělá inteligence patrně nebude umět lhát. Nebude totiž chápat ani naše milosrdné lži, na kterých mezilidské soužití stojí a padá a které my lidé tak dobře ovládáme.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+