Time out

Zveřejněno dne 29. 1. 2021
Technické muzeum v Brně oslaví kulatiny
Brněnské Technické muzeum chystá letos velké oslavy. Od jeho vzniku 1. ledna 1961 uplynulo již celých 60 let! Ke svým kulatinám si muzeum připravilo výzvu pro samotné návštěvníky. Ti mohou zasílat své zajímavé vzpomínky a zážitky spojené s muzeem a ty nejzajímavější budou zvěčněny v připravované brožurce.

Technické muzeum v Brně letos oslaví krásné kulatiny, neboť je tomu již 60 let od doby, kdy jako samostatná příspěvková organizace vzniklo. Muzeum se rozhodlo pojmout oslavu interaktivně a zapojit také návštěvníky muzea.

Možnost podělit se o fotografie s popiskem nebo o krátkou vzpomínku spojenou s muzeem tak má každý z jeho příznivců. Ze všech sesbíraných vzpomínek budou vybrány ty nejzajímavější, které budou svázány do brožurky a uchovány i pro příští generace. Pro autora vůbec nejstarší vzpomínky si organizace připravila upomínkový dárek.

Fotografie a vzpomínky mohou zájemci zasílat do 28. srpna 2021, poté by Technické muzeum rádo uspořádalo pro své příznivce oslavu. Doufejme, že se aktuální situace uklidní a oslava bude moct proběhnout bez omezení.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ian McEwan
Stroje jako já
Odeon
Velká Británie prohrála válku o Falklandy a Alan Turing se věnuje vývoji umělé inteligence… To je alternativní historie 80. let minulého století z pera jednoho z nejvýznamnějších anglických prozaiků. Důležitým tématem knihy je však také láska – respektive otázka, jak se vyrovnáme se skutečností, že umělá inteligence patrně nebude umět lhát. Nebude totiž chápat ani naše milosrdné lži, na kterých mezilidské soužití stojí a padá a které my lidé tak dobře ovládáme.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+