Divadla

Zveřejněno dne 17. 2. 2021
Těšte se už teď na léto s Městským divadlem Brno
Biskupský dvůr Moravského zemského muzea ožívá každé léto divadelními příběhy z dílny Městského divadla Brno, jež je i letos připraveno rozehrát krásné příběhy.Letní produkce inscenací MdB je naplánována od 29. května do 11. července 2021, vždy od 20.30 ve venkovních prostorách, za každého počasí.

Pod Petrov se vrátí legendární český muzikál Noc na Karlštejně, Molièrova komedie Lakomec s Boleslavem Polívkou či hudební komedie Tři mušketýři.

Nebude chybět muzikálová pohádka O statečném kováři s hudbou Petra Ulrycha a v plenéru se líbí i romantické komedii Zamilovaný Shakespeare.

Jako novinku MdB ve světové premiéře uvede autorský detektivní příběh Napoleon aneb Alchymie štěstí, kde s Brnem spojí nejen slavného vojevůdce, ale i Winstona Churchilla.

Vstupenky koupíte online na www.mdb.cz či přes pokladnu MdB (533 316 360, predprodej@mdb.cz).

PR
Článek otištěn v Kult 02/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Agatha Christie
Smrt na Nilu
Kalibr
Smrt na Nilu (1937) patří k nejznámějším detektivkám Agathy Christie. Nelehký případ pro Hercula Poirota, odehrávající se v exotickém prostředí Egypta, se dočkal vícera adaptací – poslední, jež se chystá do kin v roce 2021, režíroval a titulní role se ujal Kenneth Branagh. Byla krásná, a ještě navíc bohatá – mladá Linnet Doylová. Zdálo se, že ji čeká jen ta nejrůžovější budoucnost. Na její svatební cestě lodí po Nilu však došlo k pokusu o vraždu. A není divu – arogantní a bezohledná Linnet si během plavby dokázala znepřátelit snad všechny spolucestující. Navíc je mezi nimi někdo, kdo se jí hodlá smrtelně pomstít. Ještě že na lodi cestuje také Hercule Poirot.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+