Výstavy

Zveřejněno dne 27. 1. 2021
Většinu uzavřených výstav v Brně prodlouží
O kulturou nabité chvíle v brněnských muzeích a galeriích připravila návštěvníky koronavirová pandemie. Od 18. prosince jsou totiž všechny výstavy dle vládního nařízení uzavřeny. Není zde však důvod k obavám, že by lidé byli o tyto kulturní zážitky ochuzeni úplně. Většina výstav bude totiž prodloužena.

Nová výstava Technického muzea ROBOT2020 byla před uzavření přístupná pouhých deset dní. Návštěvníci se zde mohli setkat například s Golemem nebo Terminátorem. Ukončení výstavy bylo původně plánováno na konec května, ale muzeum je rozhodnuto ji prodloužit, přestože je limitováno dobou výpůjček některých exponátů.

Již v březnu měla být ukončena výstava Rajlich 100 v brněnské Moravské galerii. Nakonec je ale prodlužena až do konce srpna. Galerie také plánuje prodloužení výstavy věnované skupině Rafani, které se bude odvíjet od termínu opětovného otevření muzeí a galerií návštěvníkům.

Návštěvníci bohužel už nestihnou výstavu Ondřej Sekora: Mravenčí, která byla umístěna v Moravském zemském muzeu a měla trvat do 3. ledna. Výstava nebude znovu prodloužena, jelikož muzeum už má připravené další výstavní projekty. 

 


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Harlan Coben
Cizinec
Kalibr
Nejskandálnější thriller světového bestselleristy Harlana Cobena o tom, jak se mohou dobře míněné lži v nepravých rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí. Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce…
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+