Tips

Zveřejněno dne 25. 12. 2020
Projekt Milujeme kulturu zachraňuje české kulturní dění
Projekt Milujeme kulturu se spojil se vzdělávací skupinou Fenomén a za přispění Jetviral připravil video „Společně pro kulturu“.

Kultura v sobě skrývá spoustu krásného, tajemného, historického, inovativního, tradičního, obohacujícího a cokoliv, co si představíte a těší vás… To všechno je nyní v ohrožení. Z tohoto důvodu nabylo Milujeme kulturu zcela nového významu. Projekt původně určený na podporu české kultury se nyní mění doslova v záchranné lano, jelikož kulturní život v České republice se téměř zastavil.

Pomoct může každý z vás. Více informací naleznete na www.milujemekulturu.cz. 


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Anders de la Motte
Jarní oběť
Kalibr
Nový psychothriller z pera Anderse de la Motte, stálice na nebi hvězdných švédských autorů. Valpružina noc, rok 1986. Magické oslavy nástupu jara v lesích kolem zámku Bokelund v jižním cípu Švédska vydaly svou oběť – šestnáctiletou Elitu Svartovou, zabitou rituálním způsobem. Zbytek dívčiny rodiny zmizel beze stopy. Třiatřicet let poté se do téhož zámku nastěhuje doktorka Thea Lindová. Fascinována dávnou tragédií i místními legendami o divokém lesním muži postupně odhaluje až příliš podobností mezi vlastní bouřlivou minulostí a Elitiným životem. Pravda o její smrti nevyšla nikdy najevo. A jaro 1986 se s jednou mrtvolou nespokojí...
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+