Hudba

Zveřejněno dne 24. 12. 2020
No Tiddlers nadělili Brnu novou píseň
Brněnská skupina No Tiddlers nazpívala novou vánoční píseň a přidala k ní i náladový videoklip. Motto hudebního projektu zní: „Ne pro každého jsou samozřejmostí krásné a klidné Vánoce.“

Ve videoklipu si zahráli herci, kteří účinkují například v Divadle Radost – Michaela Danielová a Vladimír Řezáč. Velkou roli zde měl také Dominik Řezáč, kterému ještě není ani osm let. Celý projekt díky partnerům umožnil na Vánoce obdarovat mnoho dětí ze sociálně slabých rodin.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
John Garth
Světy J. R. R. Tolkiena: Místa, která inspirovala Středozem
Argo
Nová kniha znalce Tolkienova díla Johna Gartha zkoumá místa, která inspirovala autora Pána prstenů k vytvoření smyšlených končin a dalších motivů jeho Středozemě. Garthův výklad doprovází více než sto ilustrací, mezi nimiž nechybí vlastní Tolkienovy kresby a malby, příspěvky dalších umělců, archivní snímky, mapy a působivé fotografie z nejnovější doby. Místa, jež se Tolkienovi stala pramenem bohaté inspirace, se nacházejí po celé Velké Británii – zejména v jeho milovaných West Midlands a v Oxfordu, ale i v zámoří na všech světových stranách.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+