Divadla

Zveřejněno dne 6. 1. 2021
MdB Klub přivítá hosty i v novém roce
V lednových dílech bude talk show MdB Klub hostit kostýmní výtvarnici Andreu Kučerovou, herce a producenta Petra Halberstadta, herečku mnoha dalších talentů Radku Coufalovou, scénografa a výtvarníka Jaroslava Milfajta, herce a šéfa zpěvohry Igora Ondříčka a pozvání přijal také sládek brněnského parního pivovaru Petr Hauskrecht. Divadelní klub MdB se tak jistě znovu naplní zajímavým povídáním.Náhradou za to, že pro vás Městské divadlo Brno zatím nemůže hrát, vám nabízí nové projekty. Jedním z nich je i MdB Klub – talk show z vašeho divadla.

Lednovými hosty Barbory Goldmannové budou kostýmní výtvarnice a šéfka kostýmní výpravy MdB Andrea Kučerová a herec, příležitostný režisér a divadelní producent Petr Halberstadt. Dozvíte se, jaké to je spojit celý život s divadlem, přiblíží se zkoušení nové komedie Světáci a živě zazpívají Eliška Skálová a Stanislav Slovák.

Jonáš Florián si tentokrát pozve herečku mnoha dalších talentů a matku tří chlapců Radku Coufalovou a scénografa, výtvarníka a šéfa jevištní výpravy MdB Jaroslava Milfajta. Společně proberou, jak jejich životy ovlivňuje současná pandemie a jaké to je, když se v práci potkávají se členy své rodiny. Radku Coufalovou doprovodí klavírista Tomáš Zedek hned při dvou písních.

A konečně Jana Musilová si bude povídat se svým dlouholetým kolegou, hercem a šéfem zpěvoherního souboru Igorem Ondříčkem. Její pozvání přijal i sládek brněnského parního pivovaru Petr Hauskrecht. MdB Klub se tak jistě znovu naplní zajímavým povídáním.

Z webových stránek a sociálních sítí MdB se včas dozvíte, kdy budou jednotlivé díly odvysílány na YouTube kanále MdB KLUB.

MdB Klub – talk show z vašeho divadla
Divadelní klub MdB
nonstop online
www.mdb.cz

Redakce
Článek otištěn v Kult 01/21
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Petra Urbanová, Petr Vachůt et al.
Baron Trenck: Nová tvář legendy
Galén
Tato kniha shrnuje výsledky bádání unikátního tříletého projektu, při němž Trenckovu mumii zkoumal mezioborový tým specialistů nejmodernějšími metodami forenzní antropologie, soudního lékařství a molekulární biologie. Jednotlivé kapitoly odkrývají, co všechno se dalo zjistit o elitním vojákovi poloviny 18. století současnými věděckými postupy a jak tyto informace posloužily při rekonstruování Trenckovy tváře i celého těla. Je nutno připomenout, že 3D rekonstrukce podoby byla jako jedna z prvních na světě vyhotovena zcela digitálně a navíc pohyblivě.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+