Divadla

Zveřejněno dne 15. 12. 2020
Divadlo Bolka Polívky uvede svůj komediální občasník Re:kabaret Re:start v online premiéře
Pestrá směs skečů, stand-upů, pantomimy a improvizace známá jako Re:kabaret patří k oblíbeným stálicím v programu Divadla Bolka Polívky. Letošní vydání komediálního občasníku míří pod názvem Re:kabaret Re:start k online premiéře 17. prosince od 19.00. Speciálním hostem večera bude herečka Anna Polívková. Diváci si budou moci užít humor i kabaretní atmosféru z pohodlí svých domovů prostřednictvím Televize Naživo, Facebooku a YouTube Divadla Bolka Polívky a divadlo podpořit dobrovolnou vstupenkou zakoupenou v předprodejní síti GoOut.


Rekvalifikace, resuscitace, předsevzetí či zpátky na stromy. To jsou některá z témat skečů letošního vydání Re:kabaretu Divadla Bolka Polívky, který tentokrát nese podtitul Re:start. Dramaturgicky a režijně ho opět připravují Hana Mikolášková a Matěj Randár, kteří se podíleli již na prvním vydání s názvem Re:kabaret Re:vue. „Hrát o životních změnách je nabíledni. Situace kolem pandemie přímo vybízí k narušení rutiny a vykročení novým směrem,“ řekl za dramaturgicko-režijní tandem Matěj Randár.

Re:kabaret Re:start budeme 17. prosince, v den plánované premiéry, vysílat přes TV Naživo a náš divadelní Facebook a YouTube. Online verze bude mít šedesát minut. Pevně ale věříme, že k ‚plnotučné‘ devadesátiminutové podobě představení budeme moci diváky pozvat do divadla nejpozději příští rok, kdy Re:start plánujeme uvést ke Dni klaunů 1. dubna. Na tento dubnový termín si už nyní mohou diváci kupovat vstupenky,“ uvedl ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.

Na prosincové online představení bude možné zakoupit dobrovolnou vstupenku prostřednictvím sítě GoOut. Diváci, kteří budou chtít divadlo tímto způsobem podpořit, obdrží po vysílání jedinečný dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč a odkaz na zhlédnutí záznamu představení do 31. ledna 2021.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Kamil Boldan, Michal Dragoun, Jindřich Marek, Milada Studničková
Knižní kultura českého středověku
Scriptorium
Kniha představuje českou středověkou knižní kulturu a její média, tedy rukopisy a inkunábule. Popisuje, jak se knihy psaly a později tiskly, užívaly a shromažďovaly. Zaměřuje se především na památky latinského kulturního okruhu z území Českého království a Moravského markrabství z období od 9. století do roku 1500, tedy do doby, kdy tisky začaly i v české knižní kultuře významně převládat. Zahrnuje jak produkci knih, tak jejich recepci ve společnosti.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+