Time out

Zveřejněno dne 13. 12. 2020
VIDA! na DOMA
VIDA! na DOMA – návody na pokusy, které si můžete vyzkoušet v klidu a pohodlí vašeho domova, nyní nové vánoční pokusy www.vida.cz/vida-na-doma.Online doučování – Potřebujete pomoct se školou? Lektoři VIDA! jsou vám k dispozici. Připraví vás na test z matematiky či fyziky, procvičí vás v angličtině, naučí programovat. Cena od 200 Kč/h. Registrace zájemců na www.vida.cz/blog/online-doucovani.

Sledujte www.facebook.com/vidabrno a těšte se na premiéru Teleskopu – prvního popvědeckého filmu z dílny VIDA!. Vydáte se na cestu do vesmíru a seznámíte se se spoustou zajímavých experimentů.

Nejhezčí dárek pod stromeček? Přece zážitek! Na www.vida.cz/eshop nakoupíte dárkové poukazy na jednorázové vstupy i permanentky. V nabídce jsou také originální dárkové předměty jako magická pružina, nákrčník nebo deníček.


Redakce
Článek otištěn v Kult 12/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Aňa Geislerová, Igor Orozovič
Božena Němcová - Korespondence 1844 - 1862
SUPRAPHON
Žena s nevídaným literárním talentem, fascinujícím zjevem a uměním získávat si lidi a naslouchat jim vstoupila do českého literárního života v jeho viditelném rozkvětu, kolem roku 1844. Mezi vlastence ji přivedl její muž Josef Němec. Mladá, krásná a chytrá Božena všechny okouzlila. Vytvořila si okruh přátel a známých z prostředí české vlastenecké společnosti, tedy adresátů jejích dopisů. Korespondence možná přispěla ke zrodu Němcové-spisovatelky. Měla silnou potřebu psát o tom, co vidí kolem sebe, v soukromých listech vytvářela téměř „reportážní“ pasáže.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+