Divadla

Zveřejněno dne 6. 12. 2020
MdB Klub – talk show z vašeho divadla
MdB Klub je živě vysílaná talk show z Divadelního klubu, kde se pravidelně scházejí nejrůznější hosté napříč odvětvími, aby promluvili o zajímavých tématech. Kromě milých rozhovorů nechybí ani živá hudba. MdB Klub můžete sledovat na stejnojmenném YouTube kanále a užít si tak společně strávený čas v divadelním prostředí alespoň tímto způsobem.Od 13. listopadu můžete na YouTube kanále MdB Klub sledovat novou talk show Městského divadla Brno. Pořad historicky navazuje na genius loci Divadelního klubu MdB, v němž se setkávali významné osobnosti města Brna. Dlouhodobý trend ale spíše potvrzuje, že se společnost čím dál více individualizuje, a tedy méně setkává, a tak i tato tradice pomalu zaniká. Petr Gazdík se svým týmem přichází s nápadem na tento zvyk navázat formou diskusně-zábavního pořadu. V pandemické době se tato forma vystoupení stává slibnou možností, jak komunikovat s diváky prostřednictvím internetového přenosu – tzv. streamu.

Moderátoři Jana Musilová, Barbora Goldmannová a Jonáš Florián vždy povedou rozhovory se dvěma hosty a součástí programu budou i hudební vstupy za klavírního doprovodu. V talk show MdB Klub se dozvíte i o premiérách, které MdB stále připravuje, díky povídání s oblíbenými herci zavzpomínáte na minulé inscenace a seznámíte se s dalšími zajímavými osobnostmi Brna napříč všemi odvětvími našich životů. Na nový díl se můžete těšit každých 14 dní. Brzy uvidíte třeba Hanu Holišovou a Roberta Jíchu jako hosty Jany Musilové, Barbora Goldmannová pozvala Ladislava Koláře a Aleše Slaninu a Jonáš Florián vyzpovídá Michala Isteníka a Kristýnu Daňhelovou.

Městské divadlo Brno, Divadelní klub
nonstop online

Redakce
Článek otištěn v Kult 12/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Aldous Huxley
Konec civilizace
Maťa
Snad nejznámější kniha anglického autora a filosofa. Jedna z nejpozoruhodnějších knih science fiction tohoto století, jejíž děj se ve větších či menších detailech realizoval. Neveselé podobenství o civilizaci, která se pokusila hrát si na Boha a přetvořit k obrazu svému nejen přírodu, ale i lidskou duši. Ač napsaná v roce 1932, je stále aktuální i v době, kdy se klonování živých tvorů stává skutečností.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+