Time out

Zveřejněno dne 14. 11. 2020
Lužánky Live – Online zábava pro rodiny s dětmi
Hledáte tipy, jak trávit volný čas s rodinou doma a na procházkách? Cvičení, tvoření, recepty, pracovní listy, hry a výzvy najdete na live.luzanky.cz.Světýlka ve Wilsonově lese se změnily v trasu, kterou si mohou projít rodiny s dětmi celý listopad. Putování s lampiony tentokrát jen v rodinném kruhu. Trasa s úkoly pro děti od 2 let, která je vhodná i pro kočárky, začíná v ulici Krondlova a měří zhruba jeden kilometr. Zájemci si trasu mohou projít kdykoli do 30. listopadu. Tvůrci také vyhlásili soutěž o nejlepší obrázek z putování. Výtvory posílejte na adresu Plovdivská 8, Brno. 

Více na webových stránkách: www.luzanky.cz/Akce/63423/Svetylka-s-baterkou
 
15. 11. 18.00–19.00 Světlo naděje pro Bohunice 
Zavěste společně s námi v okně lampion (nejlépe červený) jako symbol sounáležitosti se zdravotníky, ať jim poděkujeme a vynahradíme si lampionový průvod. Pořadatelé z lužáneckého pracoviště Lány se těší na fotky vašich světýlek, které posílejte na lany@luzanky.cz. A přesně v 19.00 se nezapomeňte podívat směrem k bohunické nemocnici, chystá se pro vás překvapení. Děkujeme, že se zapojíte a společně tak rozzáříme nejen dětská kukadla!

Více na webových stránkách: www.luzanky.cz/Akce/63344/Lampionovy-pruvod

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jeff Kinney
Deník malého poseroutky 15 - Samá voda
CooBoo
Greg Heffley a jeho rodiče se vydávají na výlet a hodlají si ho pořádně užít! Vysněný letní ráj ale vezme brzy za své, když se zaseknou v kempu. Do toho se přiženou mraky a začne pořádný slejvák, který Heffleyovým na náladě moc nepřidá. Dají se tyhle prázdniny ještě zachránit, nebo budou mít vody za chvíli až po krk?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+