Knihy

Zveřejněno dne 14. 11. 2020
Strmý pád nabídne romantickou jízdu za svobodou
Ačkoli teploty venku už klesají směrem k nule, na knižní pulty se dostává new adult romantická záležitost, která vás přenese zpět do bezstarostného léta. A ty trošičku dospělejší z nás i zpět do sladkých let kolem dvacítky. Seznamte se s Hailee a Chasem.Právě kolem těchto dvou hrdinů se točí začátek nové série Strmý pád od německé spisovatelky Biancy Iosivoni. Ta platí stejně jako bestsellerová Mona Kasten (autorka série Znovu) a Laura Kneidl (která u českých čtenářů významně zabodovala prvním dílem série Nedotýkej se mě) za královnu romantických příběhů.

Strmý pád, stejně jako romány obou zmíněných spisovatelek, ale nenabízejí jen milostnou linku. Věnují se i šrámům na duši hlavních hrdinů a tomu, jak se s nimi vyrovnávají. I proto se těší u čtenářek takové oblibě. A u debutu Biancy Iosivoni tomu jistě nebude jinak.

A teď už k samotnému příběhu. Hailee je dívka, která pochází z dvojčat. Oproti své svérázné sestře je ale spíše introvertnější povahy, více než hlučnou zábavu večírků si užívá vlastní společnost, s knihou nebo oblíbenou muzikou. Toto léto se ale rozhodne minulost hodit za hlavu. Ve starém autě se vydá na cestu napříč Spojenými státy a chce za každou cenu od života získat víc, vyzkoušet to, na co doposud neměla odvahu. Na pár týdnů se chce stát někým úplně jiným. Otázkou však zůstává, co se stane až léto skončí?

PR
Článek otištěn v Kult 11/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jo Nesbø
Království
Kniha Zlín
Jo Nesbo přichází s další očekávanou novinkou jménem Království. Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu. Jeho bratr Roy se těší, že v malém hospodářství, bude konečně živěji. Jenže Carl s sebou přináší také velké problémy a spoléhá na to, že starší sourozenec je za něj vyřeší.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+