Soutěže

Zveřejněno dne 29. 8. 2020
SOUTĚŽ: Vstupenky na výstavu Maya
Magazín Kult. vám přináší novou soutěž o 3x2 vstupenky na výstavu Maya. Muzeum MAMUZ v rakouském Mistelbachu, vzdálené pouhých 30 km od českých hranic, pořádá výstavu o fascinující mayské kultuře. Jak už je u tohoto muzea zvykem, popisky exponátů a další prvky výstavy jsou k dispozici i v češtině.



Výstava Maya je v rámci Rakouska největší výstavou s tematikou mayské kulturu za poslední čtvrtstoletí. Její součástí jsou kromě původních předmětů také filmové materiály, fotografie, interaktivní předměty a herní koutky pro děti, takže si návštěvníci mohou užít mayskou kulturu všemi smysly. 

Soutěžní otázka a tři možnosti:

Do kdy probíhá letošní výstava Maya v rakouskému muzeu MAMUZ?

a) do 22. září
b) do 11. října
c) do 22. listopadu

Odpovědi posílejte do 12. září 2020 na email info@mediahill.cz. Do předmětu uveďte "Soutěž Maya" 

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucie Tučková
Sítem slov
Novela Bohemica
Poutavá kniha romanistky Lucie Tučkové je osobitým vhledem do moderní české literatury s přesahy do 19. století a také do francouzské a italské oblasti. Autorka se přibližuje ke spisovatelům, kteří ji hluboce oslovují, a vybírá si podstatná témata, která nebývají v jejich díle na první pohled zřejmá, anebo se s nimi literární kritika doposud mnoho nezabývala. Texty přitom originálně osvětlují ve většině případů tvorbu spisovatelů, které řadíme mezi velikány naší literatury, mezi nimiž jsou i Julius Zeyer, Jakub Deml, Zbyněk Hejda, Pavel Zajíček anebo Bohumil Hrabal, z francouzské literatury např. Henri Pourrat či Marie Noël. Svěží, čtenářsky přístupnou a formulačně přesnou knihu dokresluje řada neznámých či dosud vzácně publikovaných fotografií a několik překladů coby ukázek z díla.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+