Time out

Zveřejněno dne 28. 8. 2020
Kam uložit přebytečné věci? Do skladovacích kontejnerů
Především ve městech chybí dostatek skladovacích prostorů. Tento problém řeší společnost Diskont Depot, která nabízí osobní i firemní skladování ve skladových kontejnerech. Skladovací kontejnery lze použít v celé řadě odvětví (pro skladování materiálů či výrobků), v případě stěhování (potřebujete na přechodnou dobu uskladnit nábytek a další vybavení bytu) nebo při mimořádných událostech. Jedná se o efektivní skladování, které je dostupné, bezpečné, a přitom finančně nenáročné.Co jsou skladovací kontejnery a jak fungují?
Jedná se o kontejnerové boxy různých velikostí (volba velikosti samozřejmě závisí na množství či velikosti skladovaného materiálu, zboží či věcí), jejichž pronájem nabízí v Brně rakouský skladovací řetězec Diskont Depot. Ke skladovacímu kontejneru, který si pronajmete, máte přístup pouze vy, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Pronájem jednotlivých kontejnerů lze sjednat na kratší či delší časový úsek, například jen na měsíc, což oceníte zejména při stěhování.  
Skladovací kontejnery disponují osvětlením jak uvnitř, tak i ve venkovním prostředí. Po předchozí domluvě mohou pracovníci společnosti nainstalovat také elektrickou přípojku, v případě, že ji budete potřebovat.
Pokud potřebujete do kontejneru umístit objemný náklad, k dispozici jsou vysokozdvižné vozíky s vyškolenými řidiči.

Bezpečnost především
Pro výrobu kontejnerů se využívají kvalitní a pevné materiály, jež jsou zárukou bezpečnosti pro uskladněný obsah a dlouhou životnost kontejneru. Na kontejner si můžete umístit vlastní bezpečnostní visací zámek a do kontejneru, kromě vás, nemá přístup nikdo jiný. Kontejner je umístěn ve střeženém areálu firmy Profibaustoffe, který je uzavřený a přístup do něj mají pouze pronajímatelé a pracovníci společnosti. Bezpečnost v areálu zajišťují hlídací agentury, nezřídka i průmyslové kamery.

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
David Böhm, Ondřej Buddeus
Hlava v hlavě
Labyrint
Druhé, větší a chytřejší vydání. Nevšední publikace, první česká hlavopedie, určená především pro dětského čtenáře, jemuž má originální a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv. Hlava v hlavě získala Magnesii Literu jako nejlepší kniha roku pro děti, Zlatou stuhu České sekce IBBY pro výtvarný počin roku a první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+