Lidé

Zveřejněno dne 8. 8. 2020
Začíná nový ročník tradiční soutěže krásy
Česká Miss, soutěž krásy s třicetiletou tradicí, hledá letošní královnu. Pokud si myslíš, že bys jí mohla být právě Ty, neváhej a přihlas na jeden z castingů České Miss, které se budou konat od 9. srpna do 16. září 2020 po celé České republice. K účasti v letošním ročníku zve nejen ambasadorka soutěže Eliška Bučková, ale i Karolína Kokešová, Klára Vavrušková a Karolína Mališová, které nedávno společně nafotily novou kampaň.Mnohé z finalistek a vítězek dnes pracují nejen jako úspěšné modelky a influencerky, ale také v rámci televizního zpravodajství či marketingu. „Soutěž Česká Miss mi přinesla mnoho nových zážitků a zkušeností. Poznala jsem nové lidi a získala přátele. Dívkám, které stále váhají s přihlášením, bych vzkázala, ať se toho nebojí a jdou do toho,“ uvedla Klára Vavrušková, která se umístila na bronzové příčce světové soutěže a získala tak titul Miss Earth Water 2019.

Jednoznačně s ní souhlasí i Karolína Kokešová – vítězka světové soutěže Miss Global: „Nemají co ztratit, naopak jim to může mnoho přinést. Pokud ne vítězství či umístění, tak spoustu nových příležitostí, a když budou chytré a budou vědět, jak to správně uchopit, tak dosáhnou všeho, na co pomyslí. Navíc poznají mnoho zajímavých lidí a třeba díky soutěži najdou i tak cennou věc, jako je přátelství na celý život.“

Ani další z modelek, Karolína Mališová, nikdy nelitovala své účasti v soutěži krásy: „Když jsem se dozvěděla, že se bude chystat kampaň na letošní rok a budu se moci stát součástí, udělalo mi to velkou radost. Protože to byla právě Česká Miss, která mi před 5 lety změnila život a já jí za to děkuji, zatím to je neskutečná jízda.“

Díky soutěži Česká Miss nastartovala kariéru také Eliška Bučková, vítězka z roku 2008, která je zároveň ambasadorkou letošního ročníku. „Účastí v soutěži Česká Miss můj život změnil směr, otevřel se mi nový obzor a nové možnosti. Jak už to člověk uchopí, je pouze na něm, ale já si dnes díky tomuto „startu“ plním svůj sen a věnuji se práci, která mě činí šťastnou. Přeji si, aby to zažily i jiné dívky, a ráda jim budu oporou,“ uzavřela Eliška.
Foto: Anna Konieva

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
David Böhm, Ondřej Buddeus
Hlava v hlavě
Labyrint
Druhé, větší a chytřejší vydání. Nevšední publikace, první česká hlavopedie, určená především pro dětského čtenáře, jemuž má originální a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv. Hlava v hlavě získala Magnesii Literu jako nejlepší kniha roku pro děti, Zlatou stuhu České sekce IBBY pro výtvarný počin roku a první místo v soutěži Nejkrásnější česká kniha.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+