Time out

Zveřejněno dne 15. 5. 2020
Letní tábory na poslední chvíli
Po dlouhých dnech doma bude v Brně léto jak se patří! Umělecké, sportovní, technické, plné výzev, výletů a zážitků. Ještě jste děti nepřihlásili na letní tábor? Ve Středisku volného času Lužánky si stále můžete vybrat z desítek příměstských a pobytových táborů. Neváhejte, volná místa mizí rychle! Těšte se také na kurzy pro dospělé a pro seniory. Více na luzanky.cz.Od 1. června Přihlašování do kroužků 2020/2021 
Kutilem, záchranářem nebo módní návrhářkou? Ve SVČ Lužánky je možné všechno. Kroužky pro děti, dospělé i seniory nabízí na deseti místech v Brně a okolí. Přihlásit se můžete od 1. června na luzanky.cz.

1. 5. – 31. října Lanové centrum PROUD v Brně na Lesné zahájilo sezónu
Zážitek 10 metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka nebo adrenalinová houpačka. Zábavu s partou kamarádů nebo rodinou si užijete v Lanáči na Lesné! Otevřeno ve všední dny i o víkendu, dokonce bez předchozí rezervace. Více na www.lanovecentrum.cz.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lucie Tučková
Sítem slov
Novela Bohemica
Poutavá kniha romanistky Lucie Tučkové je osobitým vhledem do moderní české literatury s přesahy do 19. století a také do francouzské a italské oblasti. Autorka se přibližuje ke spisovatelům, kteří ji hluboce oslovují, a vybírá si podstatná témata, která nebývají v jejich díle na první pohled zřejmá, anebo se s nimi literární kritika doposud mnoho nezabývala. Texty přitom originálně osvětlují ve většině případů tvorbu spisovatelů, které řadíme mezi velikány naší literatury, mezi nimiž jsou i Julius Zeyer, Jakub Deml, Zbyněk Hejda, Pavel Zajíček anebo Bohumil Hrabal, z francouzské literatury např. Henri Pourrat či Marie Noël. Svěží, čtenářsky přístupnou a formulačně přesnou knihu dokresluje řada neznámých či dosud vzácně publikovaných fotografií a několik překladů coby ukázek z díla.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+