Time out

Zveřejněno dne 15. 5. 2020
Letní tábory na poslední chvíli
Po dlouhých dnech doma bude v Brně léto jak se patří! Umělecké, sportovní, technické, plné výzev, výletů a zážitků. Ještě jste děti nepřihlásili na letní tábor? Ve Středisku volného času Lužánky si stále můžete vybrat z desítek příměstských a pobytových táborů. Neváhejte, volná místa mizí rychle! Těšte se také na kurzy pro dospělé a pro seniory. Více na luzanky.cz.Od 1. června Přihlašování do kroužků 2020/2021 
Kutilem, záchranářem nebo módní návrhářkou? Ve SVČ Lužánky je možné všechno. Kroužky pro děti, dospělé i seniory nabízí na deseti místech v Brně a okolí. Přihlásit se můžete od 1. června na luzanky.cz.

1. 5. – 31. října Lanové centrum PROUD v Brně na Lesné zahájilo sezónu
Zážitek 10 metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka nebo adrenalinová houpačka. Zábavu s partou kamarádů nebo rodinou si užijete v Lanáči na Lesné! Otevřeno ve všední dny i o víkendu, dokonce bez předchozí rezervace. Více na www.lanovecentrum.cz.

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+