Time out

Zveřejněno dne 29. 3. 2020
Kam? Nikam!
Kam si v Brně zajdete v těchto dnech? Nikam. Brněnská kultura však žije a stejně tak oblíbený časopis KAM! TIC BRNO spouští online projekt (ni)KAM V BRNĚ, který bude sdružovat a propagovat kulturní dění v Brně tak, aby jeho příznivci mohli být spolu i těchto nelehkých časech.


Cílem (ni)KAM V BRNĚ je v první řadě podpora pořadatelů a organizátorů kulturních akcí a projektů. Prostřednictvím této nové platformy mohou dát vědět, co nyní dělají, co chystají na lepší časy, a udržovat kontakt se svým publikem. Brňáci pak na jednom místě najdou tipy na online aktivity a zajímavý multimediální obsah, který jim přinese kulturu přímo domů.

Celý projekt vychází a přímo odkazuje na měsíčník KAM v Brně. Ten se rychle adaptoval na aktuální situaci, vychází s upraveným obsahem a distribuční sítí, a to včetně adresné rozesílky zdarma pouze za cenu poštovného. Témata z časopisu a další obsah se dále sdružují na stránce www.nikamvbrne.cz, která je součástí turistického portálu GOtoBRNO.cz. Stránka umožňuje multimediální obsah – články, rozhovory, hudební nahrávky, videa, fotky –, který dokresluje aktivity kulturních institucí a sdružení. Všichni organizátoři si navíc mohou vkládat svoje akce do nové záložky v sekci Bavte se v Brně na portálu GOtoBRNO.cz. Zajímavý obsah bude TIC BRNO dále propagovat na stávajících sociálních sítích.

Buďme spolu! Brněnskou kulturu ani koronavirus nezastaví! Čtěte KAM v Brně a sledujte www.nikamvbrne.cz.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+