Time out

Zveřejněno dne 1. 2. 2020
Proč jít v únoru na Rosničku?
V době, kdy čtete tyto řádky, za sebou máme Final Four Českého poháru, které jsme odehráli na konci ledna v Kutné Hoře – tedy první z vrcholů a splněných cílů této sezóny. Je toho ale ještě hodně před námi, v únoru nás čekají důležité boje o další vrcholy sezóny.Renomia ŽBL
Zatímco leden byl na domácí utkání skoupý, v únoru se fanoušek Žabin poměje – do nejkratšího měsíce v roce vstoupíme hned 1. února v hale Vodova brněnským derby proti KP Brno a 12. února pohostíme doma BLK Slavia Praha. Oběma těmto celkům máme co vracet – v prvních vzájemných utkáních se z vítězství radovaly soupeřky.

22. února zakončíme základní část Renomia ŽBL utkáním s mladoboleslavskou Slovankou, kterou jsme na začátku roku vyřadili ve čtvrtfinále Českého poháru. 

A protože pořadí v tabulce je okolo nás pořádně našlapané, budeme ve všech těchto utkáních bojovat o co nejlepší pozici do vyřazovacích bojů.

Středoevropský pohár CEWL
K vidění bude i evropský basketbal. 19. února zajíždí do Brna německý BC Pharmaserv Marburg, který jsme sice už jednou porazit dokázali, ale byl to zatím jednoznačně nejtěžší soupeř v letošním ročníku CEWL. A protože nám německé basketbalistky dýchají ze druhého místa na záda, budeme chtít o svou první příčku zabojovat.

EWBL
Ačkoli termíny ještě neznáme, s velkou pravděpodobností nás uvidíte bojovat i v Evropské basketbalové lize, ve které jsme vyhráli svou skupinu a zajistili jsme si tak nejvýhodnější výchozí pozici pro play-off. 

A kdo ví? Třeba závěrečné Final Four uspořádáme v Brně.

Tak nás přijďte podpořit a zabojujme o ty nejvyšší příčky společně!

Redakce
Článek otištěn v Kult 02/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Kolektiv autorů
Krvavý Bronx
Druhé město, Host
Populární čeští spisovatelé se inspirovali motivy z „černé kroniky“, a tak vznikla obsáhlá povídková antologie. Jejich texty se týkají a dotýkají brněnské čtvrti známé jako Bronx, což není její oficiální název: takhle se sociálně vyloučené lokalitě už dobrých třicet let říká. Všechny ty zprávy a zprávičky ovšem pocházejí z druhé poloviny 19. století – a jasně ukazují, že velký nepokoj a sociální drama nesla v sobě tahle městská část už v časech, kdy se jí ještě říkalo prostě Cejl. Irena Dousková, Kateřina Tučková, Ludvík Němec, Alena Mornštajnová, Bianca Bellová, Martin Reiner, Michal Konečný, Štěpán Kučera, Dora Kaprálová, Michal Sýkora, Petra Dvořáková, Jan Němec, Petr Stančík, Ondřej Hübl, Václav Kahuda či Petra Soukupová.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+