Time out

Zveřejněno dne 5. 1. 2020
Stavba Jihomoravského kraje 2019
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji vyhlašuje 18. ročník soutěže.Tradiční soutěž pod záštitou Jihomoravského kraje je prezentací kvalitních stavebních projektů v Jihomoravském kraji v uplynulém roce. Propaguje rovněž jejich tvůrce – projekční, dodavatelské a investorské subjekty z JMK.

Soutěž je vyhlášena pro tyto kategorie:
  •   stavby občanské vybavenosti
  •   bytové stavby
  •   průmyslové stavby a technologické stavby
  •   dopravní a inženýrské stavby
  •   rekonstrukce staveb
  •   vodohospodářské stavby a ekologické stavby
  •   stavby realizované mimo území Jihomoravského kraje.

V rámci soutěže Stavba Jihomoravského kraje proběhne také Soutěž o nejlepší studentskou a doktorskou práci z oblasti stavitelství, kterou vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví v JmK, spolu s Fakultou architektury a Fakultou stavební Vysokého učení technického v Brně.

Uzávěrka přihlášek je 14. února 2020.

Více informací včetně přihlášky ke stažení: www.stavbajmk.cz

Organizátor: Logo SPS
Záštita: logo JMK


Redakce
Článek otištěn v Kult 01/20
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Novinky:
Adam Hudek (ed.)
Čechoslovakismus
Nakladatelství Lidové noviny
Čechoslovakismus patří mezi nejspornější pojmy českých a slovenských dějin. Byl-li jedněmi vnímán jako snaha o prosazení české nadvlády na Slovensku, pro jiné představoval symbol zápasu o republiku a státně-politickou existenci v meziválečném období. Autoři a autorky knihy zbavují čechoslovakismus jeho emocionálních nánosů a pojímají jej jako důležitý koncept, jehož proměny a kulturně-politické souvislosti sledují od poloviny 19. století až po rozpad Československa v roce 1993. Publikace předních českých a slovenských historiků a historiček je určena nejen pro odborné publikum, ale i širší veřejnosti, zejména novinářům, učitelům či pracovníkům diplomatického sboru.
Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+