MEDIA HILL

Zveřejněno dne 30. 11. 2019
Prosincový Kult s Radůzou
Předvánoční atmosféra zaplavila ulice a je vidět na každém kroku. Pokud zůstáváte imunní vůči tlaku na to, co všechno byste měli do Vánoc stihnout, a dokážete si stále utrhnout trochu volna, inspirujte se pro jeho nejvhodnější využití v našem magazínu.


Jako obvykle vám přinášíme tipy jak na dobrou četbu, tak na filmovou a divadelní podívanou. Pro "brnology" je určena nová publikace o městských symbolech aneb pečetích, znacích a vlajkách Brna a jeho městských částí, s jejímž autorem Petrem Houzarem přinášíme rozhovor.

Kromě něj v tomto prosincovém čísle naleznete také exkluzivní rozhovor s populární písničkářkou a skladatelkou Radůzou, během jehož čtení zjistíte, jak inspirativní osobností tato zpěvačka je. Pokud zatoužíte vyzkoušet něco originálního, přečtěte si o projektu Šáruš History Fashion, který nabízí focení v kostýmech ve stylu 18. století. Vtělte se do rokokových dam a kavalírů a užijte si například piknik na zámku!

A pokud dostanete chuť na ryze současnou kávu či drink, můžete směle zavítat do nového podniku Vyšší princip, který pro vás vyzkoušela naše stálá redaktorka a kávová specialistka Kačka Bilíková.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Novinky:
René Nekuda
Kreativní zápisník
Nakladatelství U veverky
Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady, rozšiřovat slovní zásobu, odkrývat hluboká tajemství a bojovat s tzv. tvůrčím blokem. Kreativní zápisník je šest let praxe českého lektora tvůrčího psaní Reného Nekudy vměstnaných do více než stovky netradičních a bohatě ilustrovaných cvičení, kde jediným správným řešením jste vy sami.
Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+