Time out

Zveřejněno dne 20. 11. 2019
Nejlepší dárky pořídíte na MINT Market Brno
Před Vánoci se v Brně uskuteční hned dva trhy nezávislé módy, šperků a designu MINT Market Brno. První z nich, MINT Market Brno s jubilejním pořadovým číslem 40, proběhne ve třech patrech budovy Tržnice Brno na Zelném trhu už tento pátek a sobotu 22. a 23. listopadu. O tři týdny později v sobotu a neděli 14. a 15. prosince nabídnou prodejci MINT Marketu Brno 41 své originální výrobky ve druhém patře industriálního prostoru Mosilana Hub.


Obě akce jsou přístupné bez bariér, zdarma a děti i pejsci jsou vítáni.

"Je pro nás potěšující, že obě předvánoční akce jsou každoročně hojně navštěvovány. Na Zelném trhu se dokonce setkáváme s tím, že v první půlce prodejních dnů je poněkud přeplněno. Proto návštěvníkům doporučujeme chodit spíše po druhé hodině, kdy už návštěvnost opadá. Obou trhů se zúčastní přibližně 100 prodejců, v tržnici najdete více prodejců oblečení, zatímco v Mosilaně širší nabídku drobných předmětů, vhodných jako vánoční dárky. Rozhodně doporučuji návštěvu obou MINT Marketů, na každém objevíte něco jiného," uvádí jejich organizátor Zbyněk Hanko.

Na obou MINT Marketech Brno si návštěvníci vyberou z velké nabídky krásných módních doplňků, oblečení a bio kosmetiky. Čeká je přátelská atmosféra, příjemné prostředí a hudební doprovod W.Dj a Marthy DJ. Prosincový MINT Markt Brno v Mosilana Hubu bude navíc bohatší o gastronomické nebe s těmi nejvybranějšími dobrotami. Jeho součástí bude i výstava Móda 2.1 pořádaná organizací NaZemi. Oděvní průmysl má dalekosáhlé dopady na společnost i přírodu a přesto každý rok zase o trochu povyroste. Výstava vzbudí otázky ohledně limitů nekonečné poptávky spotřebitelů, poháněné společenskými normami, dobře cílenou reklamou a technologiemi. Návštěvníci nahlédnou i do uměleckých ateliérů, které v Mosilana Hubu mají své stálé zázemí.

MINT Market Brno 40
22. - 23. listopadu 2019
Tržnice Brno, Zelný trh 14
Pá 11.00 - 19.00
So 10.00 - 19.00
https://www.mintmarket.cz/cs/trh/brno-40
https://www.facebook.com/events/376436576370147/

MINT Market Brno 41
14. - 15. prosince 2019
Mosilana Hub, Křenová 19
So 11.00 - 18.00
Ne 10.00 - 17.00
https://www.mintmarket.cz/cs/trh/brno-41
https://www.facebook.com/events/378151342859187/

Hledáte víc o historii MINT Marketu? Podívejte se sem: https://www.mintmarket.cz/cs/o-nas

PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Daňa Horáková
O Pavlovi
Torst
Vzpomínky české novinářky, prozaičky a kulturní organizátorky (mj. též ministryně kultury města Hamburk) Dani Horákové na léta strávená s jejím manželem, filmovým režisérem, scenáristou a prozaikem Pavlem Juráčkem. Autorčino vzdělání i spisovatelská a životní zkušenost jí umožnily napsat knihu, která je nejen detailním, intimním, místy humorným a v mnohém strhujícím psychologickým portrétem významné osobnosti české kultury, ale i svědectvím o širším okruhu mnoha Juráčkových a jejích přátel a známých z oblasti českého filmu, divadla, disentu a exilu (Václava Havla, Miloše Formana, Věry Chytilové, Jiřího Menzela, Rudolfa Slánského mladšího, Pavla Kohouta, Milana Machovce, Ludvíka Vaculíka, baronky Blanky Battagliové a mnoha dalších). Kniha není zdaleka jen vzpomínková, ale jde také o obecnou reflexi - lidské povahy, mezilidských vztahů, tlaku dějin na člověka a v posledu i lidského osudu a lidské odpovědnosti za vlastní život vůbec. A lásky, která ničí, ale je přesto životodárná.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+