Hudba

Zveřejněno dne 9. 10. 2019
Jesus Christ Superstar? Předvánoční koncert roku!
Unikátní koncertní verze muzikálu Jesus Christ Superstar za doprovodu symfonického orchestru pod taktovkou Oty Balageho, v legendární sestavě v čele Kamilem Střihavkou, Danem Bártou a Bárou Basikovou. Velká hala Vodova zažije 30. listopadu 2019 hudební událost, na niž se bude ještě dlouho vzpomínat.Muzikál autorského dua Andrew Loyd Webber a Thomas Rice, přebásněný Michalem Prostějovským, zůstává i po letech v našich srdcích jako to zřejmě vůbec nejlepší, co po roce 1989 zaznamenala česká muzikálová scéna. Zdá se až neuvěřitelné, že od jeho pražské premiéry uběhlo již celé čtvrt století. Muzikál, který symbolizoval ve své době začátek znovunabyté svobody, proto tímto koncertním provedením a v původní nejsilnější sestavě uvádíme jako hold sametové revoluci a věříme, že nám i po letech dá novou naději do lepších zítřků a zároveň připomene, že slovo svoboda není ani dnes samozřejmost a je třeba za ni bojovat.

Sobotní termín 30. listopadu 2019 pak symbolicky zahájí adventní období, a proto představení vřele doporučujeme i jako sváteční událost, kterou společně zahájíme atmosféru adventu a blížících se Vánoc.

Přijďte se přesvědčit, že výkony všech účinkujících a orchestru pod zkušenou taktovkou Oty Balageho po letech neztratily nic na své dokonalosti a muzikál na své nadčasovosti a aktuálnosti.

Představení k 30. výročí sametové revoluce bude navíc vůbec jediným v České republice!

Jesus Christ Superstar
Velká hala Vodova
30. listopadu 2019 od 20.00
www.semilasso.cz

PR
Článek otištěn v Kult 10/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Volker Kutscher
Lunapark
MOBA
Berlín 1934: Pod železničním mostem je nalezen mrtvý příslušník SA. Na zdi nad ním se skví komunistické heslo. Tajná státní policie vychází z politicky motivované vraždy, ale komisař Gereon Rath se rozhodně vést vyšetřování jiným směrem. Když je nalezen další ubitý příslušník SA, vypadá to podle všeho na čin sériového vraha. Během vyšetřování začíná být politická situace stále výbušnější a tlak na komisaře roste: SA se zmocní jeho ženy a on sám dostává jednoznačnou objednávku vraždy.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+