Time out

Zveřejněno dne 24. 8. 2019
Konec prázdnin na Riviéře
Konec prázdnin a navazující začátek školního roku pro mnohé děti nebývá nejradostnější událostí. Díky akci Rozloučení s prázdninami, kterou pořádá společnost STAREZ - SPORT, a. s., si však mohou toto období osladit.


Druhý ročník velkolepého zakončení letní sezóny přinese v sobotu 31. srpna a v neděli 1. září na koupaliště Riviéra zábavný program pro celé rodiny. Ty zde zdarma najdou kulturní i sportovní vyžití a mohou si ještě naposledy užít vodních radovánek.

"Celý víkend bude koncipován tak, aby byl zaměřen zejména na rodiny s dětmi - od těch nejmenších až po odrostlejší. Je důležité, aby rodiny měly v Brně dostatek příležitostí ke společným aktivitám a trávení času pohromadě," sdělil Petr Hladík, první náměstek primátorky města Brna. "Pokud jsou tyto příležitosti navíc spojeny s aktivním pohybem, tím lépe. A týká se to nejen podobných jednorázových akcí, celá naše sportoviště se snažíme uzpůsobovat tak, aby byla vstřícná směrem k rodinám. Jsme rádi, že se to nejen na Riviéře daří. Rodinu totiž považujeme za základní prvek společnosti," dodal. Právě organizace Brno - Město pro rodiny se na pořádání Rozloučení s prázdninami podílí. Rodinná politika přitom není směřována pouze na rodiče a jejich malé ratolesti, ale myslí i na starší členy rodiny. Také pro seniory byla během letní sezóny na Riviéře připravena celá řada programů na rozptýlení.

Sobotní program akce odstartuje v 11.00 vystoupení herce, mima, výtvarníka a scenáristy Michala Nesvadby, kterého děti znají především z Kouzelné školky. Ve 12.00 a 14.00 předvede své umění taneční skupina Magic Free Group. V 15.00 přijde na řadu improvizovaná show TOT, do níž herec Tomáš Měcháček zapojí děti i dospělé. Následovat bude od 17.00 koncert pop-rockové skupiny So Fine v čele s charismatickým zpěvákem Gedem Maloneym z Liverpoolu.

Nedělní program zahájí v 11.00 taneční studio Street Soul, po němž bude následovat působivé představení Aqua et Ignis o věčném souboji ohně a vody v režii vědeckého parku Vida! Od 13.00 předvede své kouzelnické triky Ondřej Sládek, ve 14.00 se bude žonglovat a od 15.00 přítomné rozproudí taneční hrátky s Honzou Onderem a Stardance show s DSP Kometa Brno. Zábavné odpoledne vyvrcholí v 17.00 koncertem slovenského zpěváka Martina Haricha.

"Naším cílem je oslovit co nejširší škálu potenciálních návštěvníků a nabídnout jim plnohodnotné vyžití, takže vedle hlavního kulturně-zábavného programu budou připraveny i rozmanité sportovní aktivity a atrakce pro děti," zmínil Mikš.

Děti si mohou dopřát tetování nebo malování na obličej, vyřádit se na skákacím hradě či se zúčastnit workshopů s bavičem Michalem Nesvadbou a kouzelníkem Ondřejem Sládkem. Pro drobotinu budou připraveny speciální hrátky pro nejmenší, starší si mohou vyzkoušet různé sportovní vyžití včetně paddleboardingu nebo aquazorbingu.

Rozloučení s prázdninami 2019
Koupaliště Riviéra
31. srpna a 1. září 2019
www.rivec.sportujemevbrne.cz


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Volker Kutscher
Lunapark
MOBA
Berlín 1934: Pod železničním mostem je nalezen mrtvý příslušník SA. Na zdi nad ním se skví komunistické heslo. Tajná státní policie vychází z politicky motivované vraždy, ale komisař Gereon Rath se rozhodně vést vyšetřování jiným směrem. Když je nalezen další ubitý příslušník SA, vypadá to podle všeho na čin sériového vraha. Během vyšetřování začíná být politická situace stále výbušnější a tlak na komisaře roste: SA se zmocní jeho ženy a on sám dostává jednoznačnou objednávku vraždy.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+