Time out

Zveřejněno dne 10. 9. 2019
Senior Point – aktivity pro seniory
Oslavte s námi Dny seniorů. I po prázdninách pokračujeme v seniorských aktivitách, které probíhají pravidelně každé úterý od 9.30 do 12.00 převážně na zadním nádvoří v zahradách Augustinianského opatství v Brně na Mendlově náměstí.Senior Pointy jsou místem, kde se na vás od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00 těší školená obsluha, která Vám pomůže najít potřebné informace například o sociální oblasti, prevenci, bezpečnosti. Nabízí klidné a přátelské prostředí, možnost registrace do slevové sítě Senior pas, přístup k PC a internetu, volnočasové aktivity a bezplatné sociálně-právní poradenství. Široká škála různě tematicky zaměřených přednášek, besed a tvořivých dílen, cílená pro seniory a osoby nad 55 let, jistě zaujme mnohé z vás. Některé aktivity jsou realizovány mezigeneračně pro seniory a jejich vnoučata.

Aktivity září 2019:
3. září Petanque v zahradách
10. září Komentovaná procházka Lužánkami s prohlídkou vily Löw-Beer
17. září Povídání o Alzheimerově chorobě
24. září Povídání o léčivém konopí s Tomášem Horáčkem

Možnost přihlásit se a více o akcích najdete na Senior Pointu, tel. 543212870 nebo našem FB. Aktivity se stále doplňují, takže sledujte aktuální dění na webu a FB.


Redakce
Článek otištěn v Kult 09/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Martina Boledovičová, Monika Kindlová
Tradinář. Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů
Smart Press
Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad - jak vše dětem vysvětlit, včas si připravit, na nic nezapomenout? Vytvoříte si své vlastní rodinné rituály a tradiční svátky si společně s rodinou, sousedy a přáteli pěkně užijete. Kniha je vhodná pro maminky, tatínky, pro mateřská centra, školky, školy, babičky a dědečky.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+