Time out

Zveřejněno dne 10. 9. 2019
Senior Point – aktivity pro seniory
Oslavte s námi Dny seniorů. I po prázdninách pokračujeme v seniorských aktivitách, které probíhají pravidelně každé úterý od 9.30 do 12.00 převážně na zadním nádvoří v zahradách Augustinianského opatství v Brně na Mendlově náměstí.



Senior Pointy jsou místem, kde se na vás od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00 těší školená obsluha, která Vám pomůže najít potřebné informace například o sociální oblasti, prevenci, bezpečnosti. Nabízí klidné a přátelské prostředí, možnost registrace do slevové sítě Senior pas, přístup k PC a internetu, volnočasové aktivity a bezplatné sociálně-právní poradenství. Široká škála různě tematicky zaměřených přednášek, besed a tvořivých dílen, cílená pro seniory a osoby nad 55 let, jistě zaujme mnohé z vás. Některé aktivity jsou realizovány mezigeneračně pro seniory a jejich vnoučata.

Aktivity září 2019:
3. září Petanque v zahradách
10. září Komentovaná procházka Lužánkami s prohlídkou vily Löw-Beer
17. září Povídání o Alzheimerově chorobě
24. září Povídání o léčivém konopí s Tomášem Horáčkem

Možnost přihlásit se a více o akcích najdete na Senior Pointu, tel. 543212870 nebo našem FB. Aktivity se stále doplňují, takže sledujte aktuální dění na webu a FB.


Redakce
Článek otištěn v Kult 09/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Novinky:
René Nekuda
Kreativní zápisník
Nakladatelství U veverky
Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady, rozšiřovat slovní zásobu, odkrývat hluboká tajemství a bojovat s tzv. tvůrčím blokem. Kreativní zápisník je šest let praxe českého lektora tvůrčího psaní Reného Nekudy vměstnaných do více než stovky netradičních a bohatě ilustrovaných cvičení, kde jediným správným řešením jste vy sami.
Partneři:
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+