Hudba

Zveřejněno dne 20. 8. 2019
The Offspring vystoupí na výstavišti
Už tuto středu 21. srpna 2019 zahrají v rámci série Rock for People Concerts na brněnském výstavišti punkrockové legendy The Offspring. Na jednu z největších hudebních událostí léta zbývá už jen posledních pár vstupenek.

Kapela, která na festivalu Rock for People 2016 sehrála vedle Massive Attack roli hlavních headlinerů, na loňském vydařeném koncertě v Praze opět dokázala, že jí není nikdy dost. The Offspring se k nám vracejí velmi rádi, přičemž svůj úplně první koncert v Praze odehráli v roce 1993 v malém klubu ve sklepě jako předkapela NOFX, pro které tehdy dělal kytarista The Offspring bedňáka. Není pochyb o tom, že nás opět čeká nezapomenutelný zážitek, což slibuje i obrovská fanouškovská základna, která na koncertech umí s kalifornskými hochy odzpívat téměř každé jejich slovo. Jako support vystoupí kapely Ignite, WSTR a Burning Steps.

Poslední vstupenky jsou v prodeji za 1190 Kč na GoOut.cz. Více na www.rockforpeople.cz.

The Offspring založil v polovině 80. let kytarista Bryan "Dexter" Holland a basista Greg K, tehdy ještě pod názvem Manic Subsidal. Jejich první velký úspěch přišel v roce 1994 s vydáním třetího studiového alba Smash, které se stalo dosud nejprodávanější deskou, jaká kdy vyšla na indie labelu. Prodalo se jí přes 12 milionů kusů a dočkala se hned šesti platinových desek. Následující alba jako Ixnay on the Hombre, Americana či Conspiracy of One sice na úspěch Smash nedosáhly, ale i tak platinové desky získala.

Koncert The Offspring
Brněnské výstaviště
21. srpna 2019 od 17.45
www.rockforpeople.cz


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Martina Boledovičová, Monika Kindlová
Tradinář. Rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů
Smart Press
Kniha obsahuje dvanáct kapitol podle měsíců v roce. Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad - jak vše dětem vysvětlit, včas si připravit, na nic nezapomenout? Vytvoříte si své vlastní rodinné rituály a tradiční svátky si společně s rodinou, sousedy a přáteli pěkně užijete. Kniha je vhodná pro maminky, tatínky, pro mateřská centra, školky, školy, babičky a dědečky.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+