Time out

Zveřejněno dne 4. 8. 2019
Herní kvíz – Kingdom Come: Deliverance
Přijďte se 8. srpna 2019 do Mincmistrovského sklepa blýsknout svými znalostmi středověkého Posázaví a života kovářova syna Jindry. Kvíz bude doplněn například povídáním o vytváření bojového systému hry. Celá akce začíná v 17.00, vstupné na přednášky je zdarma, na kvíz 50 Kč.Středověká videohra Kingdom Come: Deliverance patří mezi největší české herní projekty všech dob. Svým rozpočtem a velkým mezinárodním úspěchem zastínila i většinu českých filmů posledních let. Náročnou tvorbu této hry a její unikátní vizuální stránku představuje nově vycházející kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance. K této příležitosti jsme si pro vás nachystali ve spolupráci s Xzone.cz a festivalem Gamer Pie tematický kvízový večer v netradičním prostoru Mincmistrovského sklepa.

Můžete se těšit na povídání o vzniku knihy a spolupráci s Warhorse Studios. Ukázku bojového umění od Roberta Waschky (Dům rytířských ctností), který se podílel na tvorbě realistického soubojového systému ve hře. A samozřejmě na zlatý hřeb večera. Velký Kingdom Come herní kvíz o ceny. Sestavte tým o maximálním počtu pěti lidí, vyberte mu nějaké skvělé hrdinské jméno a dorazte!

Program:

od 17.00 je možné si za 30 Kč nechat vyrazit pamětní minci z Mincmistrovského sklepa
od 17.15 povídání o vzniku knihy a spolupráci s Warhorse Studios
od 18.00 povídání o tvorbě soubojového systému a ukázka bojového umění ze hry od Roberta Waschky (Dům rytířských ctností)
od 19.00 Herní kvíz o ceny

Herní kvíz #2 – Kingdom Come: Deliverance
Mincmistrovský sklep, Dominikánská 196/1
8. srpna 2019
www.ticbrno.cz

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lenka Horňáková-Civade, Anne Delaflotte Mehdevi
Praha-Paříž, do vlastních rukou
Argo
Lenka žije ve Francii a Anne v Čechách. Lenka je Češka a Anne Francouzka. Ačkoliv by se zdálo, že si tyto dvě evropské kultury musí být blízké a život v jedné či druhé zemi dost podobný, každodenní potýkání se s realitou svědčí o naprostém opaku. Překvapení, pobavení i naštvání jsou málem na denním pořádku, rozdílné vnímání toho, co je nebo není správné, co je nebo není normální a co je nebo není přijatelné, může život pořádně zamotat. Přítelkyně, která prožívá více méně to samé, ale v „mé“ vlasti, je tedy ta pravá osoba, která může leccos vysvětlit, ale hlavně všechno pochopit. S notnou dávkou humoru a za pomoci kamarádčiných dopisů se s novým domovem lze sžít mnohem snáz.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+