Hudba

Zveřejněno dne 30. 6. 2019
Hvězdou letošního Trnkobraní bude Kryštof
Festival Vizovické Trnkobraní je jednou z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny a nejvýznamnějším kulturním projektem ve Zlínském kraji. Letošní ročník bude již 52. v jeho historii. Uskuteční se v pátek 16. a sobotu 17. srpna 2019 přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice. Návštěvníci se můžou těšit na takové hvězdy, jako jsou kapela Kryštof, Chinaski, No Name, Škwor, Michal Hrůza, Vypsaná fiXa nebo Lenny.Festival Vizovické Trnkobraní je multižánrovou kulturní přehlídkou, která zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doprovodný program s divadelní scénou, kinokavárnou a dětským koutkem. Festival je koncipován jako zábava pro celou rodinu.

Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní bude i letos světově proslulá soutěž v pojídání švestkových knedlíků, která vzbuzuje zájem všech českých i zahraničních médií. 

Interpreti na letošním Vizovickém Trnkobraní:
Anna K., Argema, Atmo Music, Bohemian Metal Rhapsody, Chinaski, Fleret, Gazdina Roba, Horkýže Slíže, Kosovci, Kryštof, Lenny, Michal Hrůza, Mirai, No Name, Sebastian, Škwor, This, UDG, Visací zámek, Voxel, Vypsaná Fixa

Vizovické Trnkobraní 2019
Vizovice
16. a 17. srpna 2019
www.vizovicketrnkobrani.cz 

Redakce
Článek otištěn v Menu 01/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Robert Fulghum
Opravdová láska. Příběhy Roberta Fulghuma a jeho čtenářů - audiokniha
Tympanum
Co je to opravdová láska? Při svém pátrání po odpovědi na tuto otázku posbíral autor mnoho příhod, které mu vyprávěli nebo sepsali přátelé a věrní čtenáři. Jejich příběhy vykreslují lásku v nejrozličnějších podobách. Může to být hluboký cit, který přestojí veškeré nástrahy života a dožije se pětasedmdesátiletého výročí svatby, stejně jako letmé gesto, jedno slovo, hluboké přátelství bez očekávání nebo oční kontakt dvou cizích lidí. Láska má mnoho nečekaných podob a Robert Fulghum se svými čtenáři od toho nejmladšího, osmiletého, až po nejstaršího, osmadevadesátiletého, odhaluje, že každá z nich je opravdová.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+